Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Safranbolu’da Desenli Asfalt Kaldırım Yapımı Sürüyor

Safranbolu Yayın: 20.11.2021 07:20
Safranbolu’da Desenli Asfalt Kaldırım Yapımı Sürüyor

Safranbolu’da geçtiğimiz günlerde “10 bin metrekare desenli asfalt kaldırım” hedefiyle başlatılan çalışma, hız kazandı. Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli, ilk olarak Esentepe Mahallesi’nde başlattığı desenli asfalt kaldırım yapımına Esentepe Mahallesi’nde devam etti. Yeni yerleşim bölgelerine öncelik verilerek yapılacak olan çalışmaya, diğer mahallelerde de kaldırımı olmayan sokaklarda devam edilecek.

Konu ile ilgili konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “İlçede artan kaldırım ihtiyacını gidermek üzere işe koyulduk. Hedefimiz, desenli asfalt kaldırımı 10 bin metrekareye sermek. İmâlatı hızlı, tamiratı kolay ve estetik görünüşlü bir uygulamayı şehrimize kazandırıyoruz.” dedi

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: