Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Köse’den  CHP ve İyi Partiye ziyaret

Safranbolu Yayın: 09.04.2019 13:56
Yazar:
Köse’den  CHP ve İyi Partiye ziyaret

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.

İlk ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisine gerçekleştiren Köse’yi burada İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, Kadın Kolları Başkanı Handan Göçmen, Gençlik Kolları Başkanı Murat Çelebi ve çok sayıda partili karşıladı.

İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, birlikte güzel bir başarıya imza attıklarını ifade ederken, uzun bir sürecin sonunda bu başarının tüm Safranbolu ile birlikte nihayete erdiğini, bundan sonraki süreçte de el biriliği ile Safranbolu’ya hizmet edeceklerini söyledi.

Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının teşekkür ve başarı dileklerinde bulundukların konuşmaların ardından konuşan Başkan Elif Köse, çok özel ve bir o kadar da önemli bir kentte yaşadıklarını, bu özel yerinde çok özel bir yönetimi hak ettiğini ifade etti.

Yönetim Kuruluna, İlçe Teşkilatına kendisine güvendikleri ve bu teveccühü gösterdikleri için teşekkür eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “İyi niyetle, iyi işler yapmak için yola çıktık ve çok güzel bir seçim süreci geçirdik. Yine çok güzel bir ekiple bunu başardık. Pek çok faktörün bir araya gelmesi ile birlikte ve bu inançla yılmadan, yorulmadan çalıştık. Çıktığımız bu uzun yolda en büyük katkı tabii ki kadınlarımızındır. Bu seçimde kadının gücünü de göstermiş olmaktan, gençlerimize örnek olmaktan çok büyük mutluluk duydum. Pek çok gencimize onlarında yönetim kademelerinde olabileceklerinin, bunu başarabileceklerinin de göstergesi olduğumu düşünüyorum. Bununla ilgili Türkiye’nin çeşitli kentlerinden arayanlar oldu. Basın yoğun ilgi gösterdi. Yani kısaca birlikte çok büyük bir iş başardık” dedi.

Hedeflerinin bundan sonra Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını Safranbolu’dan indirmemek olduğunu ifade eden Köse; “İnanın o kadar çok insanı mutlu ettik ki, kendi mutluluğumuzun kat be kat üstüne çıktı. İnsanlar şunu söylüyorlar: Artık Safranbolu sokaklarında daha özgür dolaşıyoruz. Bu da bibim için ayrı bir mutluluktur. Ben yeniden gecenizi gündüzünüze kattığınız, bize inandığınız için hepinize ayrı ayır teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Köse, İlçe Teşkilatı tarafından hazırlanan pastayı kesti.

Daha sonra İyi Parti İlçe Başkanlığına geçen Köse ve beraberindekileri burada İlçe Başkanı Bilal Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Burada da kendisine destek olan İlçe Teşkilatı, Kadı ve gençlik Kollarına teşekkür eden Başkan Köse; “ Sizlerle çok güzel bir uyum yakaladık. Bizleri başarıya götüren etkenlerden birisi de bu uyum oldu. Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde birlikte çalışacağımıza ve güzel işler yapacağımıza yürekten inanıyorum. Bizlerden beklentinin çok yüksek olduğunun farkındayım. Allah bizlere bu beklentiyi karşılayacak güç versin. Sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

İyi Parti İlçe Başkanı Bilal Aslan’ın teşekkür ve başarı dileklerinin ardından partililerle bir süre daha sohbet eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve beraberindekiler buradan ayrıldı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Oyun Köyünde Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Manşet Yayın: 24.04.2024 10:59
Oyun Köyünde Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Safranbolu Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocukları unutmadı. Özel olarak hazırlanan etkinliklerle çocuklara keyifli ve öğretici bir gün yaşatmayı hedefleyen Safranbolu Belediyesi, Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde oyun köyü kurdu.

Oyun köyünde çocuklar farklı etkinliklere katılarak eğlenirken, aynı zamanda sosyal ve kültürel becerilerini geliştirmelerine olanak tanındı. Atölye çalışmaları, el sanatları, resim ve müzik etkinlikleri, animatörler, çizgi film kahramanları, langırt, masal treni, yüz boyama, balon dağıtımı gibi birçok farklı aktiviteyle çocuklar hem öğrendi hem de ikram edilen pamuk şekerlerden tattı. Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Leyla Dizdar Kültür Merkezi bahçesinde düzenlenen etkinliklere katılarak çocuklara ve ebeveynlerine mutlu bayramlar diledi. Başkan Köse’yi gören vatandaşlar yanına gelerek kendisi ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve Safranbolu’nun her kesimine hitap eden etkinliklere imza attığı için kendisine teşekkür etti.

Oyun Koyunde Cocuklar Gonullerince Eglendi2 scaled

Yaklaşık 5 bin kişinin katılım sağladığı oyun köyü organizasyonu ile ilgili düşünlerini aktaran Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, bu tür etkinliklerin çocukların sosyal, kültürel ve sanatsal gelişimine katkı sağladığını belirtti. Ayrıca, oyun köyünün yanı sıra çeşitli yarışmalar ve gösteriler düzenlenerek çocuklara unutulmaz anlar yaşatıldı.

23 Nisan’ın anlam ve önemine uygun bir şekilde Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu etkinliklerle, çocuklar bayramı coşkuyla kutladı. Ebeveynlerin de katılımıyla, ailece geçirilen bu özel gün, çocukların mutluluğunu ve neşesini gözler önüne serdi.

Oyun Koyunde Cocuklar Gonullerince Eglendi3 scaled

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse düzenlenen bu etkinliklerin, çocukların sadece eğlenmelerini değil, aynı zamanda birlikte vakit geçirerek paylaşmayı, dayanışmayı ve birbirlerini anlamayı öğrenmelerine de katkı sağladığını söyledi. Bu tür etkinliklerin ilerleyen yıllarda da devam edeceğini ifade eden Başkan Köse, çocukların her yıl daha da renkli ve eğlenceli bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaşayacağını belirtti. (Ramazan Öztürk)