Karabük’te 2 katlı müstakil evde çıkan yangında mahalleli sokağa döküldü.
Edinilen bilgiye göre, Kayabaşı Mahallesi Kavaklıdere Caddesi üzerinde Gültekin Eren’e ait 2 katlı müstakil evde yangın çıktı. Alevler geceyi aydınlatırken, yangın nedeniyle mahalle sakinleri sokağa döküldü. İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesi ile yangın kısa sürede kontrol altına alındı.
Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Haber videosu için TIKLAYINIZ!
Bariyerlere ve ağaçlara çarpan otomobil ters döndü: 1 yaralı – Karabük Haber Postası · 23.04.2024,
[…] 10:18 / Bariyerlere ve ağaçlara çarpan otomobil ters döndü: 1 yaralı 10:14 / Karabük’te Alevler Mahalleliyi Sokağa Döktü 10:10 / Karabük’te Asker Eğlencesinde Havaya Ateş Açtılar 10:05 / Sağlıktaki […]