Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Ali ÖĞÜTEN’in Cenaze Programı Belli Oldu

Karabük Yayın: 24.10.2023 13:07 |Güncelleme:27.12.2023 16:28
Ali ÖĞÜTEN’in Cenaze Programı Belli Oldu

Karabük’ün eski milletvekillerinden, 22. dönem AK Parti Karabük Milletvekili Ali Öğüten, bu sabah saatlerinde Hakkın rahmetine kavuştu.

Ali Öğüten Yarın (25 Ekim Çarşamba) Saat 11:00’de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yapılacak törenin ardından ikindi namazına müteakip Safranbolu Merkez Camiinde cenaze namazı kılınacak ve Safranbolu aile mezarlığına defnedilecek.(Yusuf KORKMAZ)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)