Karabük’e birçok yatırımın kazandırılmasında öncülük eden İl Özel İdaresi, yatırım çalışmaları devam eden Keltepe Kayak Merkezi’ndeki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Karabük İl Özel İdaresi tarafından ihalesi yapılan “Baby-Lift” hattında devam eden çalışmaları; İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül yerinde inceledi.
İncelemelerin ardından kısa bir açıklama yapan Genel Sekreter Mehmet Uzun; “İdaremizce 23.01.2019 tarihinde ihalesi yapılan 200 metre Baby-Lift hattı kurulum işi 128.502,00 TL bedel ile Anadolu teleferik firması uhdesinde kalmış olup, tesis de kurulum çalışmalarında sona yaklaşılmıştır. Keltepe Kayak merkezini ziyarete gelen vatandaşlarımızı kayak pistinin başına taşıyacak olan bu sistem ile zahmetsiz bir kayak keyfi yaşamaya olanak sağlanmış olacak” diye konuştu.
Genel Sekreter Uzun son olarak, Baby-Life sisteminin kayak merkezimize kazandırılmasında emeği geçen “Karabük Valimize, Milletvekillerine ve İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.