Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Hastane Yöneticileri ve Personeli Kan Verdi

Zonguldak Yayın: 04.05.2016 07:32
Hastane Yöneticileri ve Personeli Kan Verdi

ZONGULDAK Uzunmehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi, Kızılay Kan Merkezinden gelen ekibe gönüllü olarak kan bağışında bulunarak, örnek bir davranış sergilediler. Uzunmehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi ve Kızılay Kan Merkezi’nin işbirliği ile düzenlenen kan bağışı kampanyasında hastane yöneticileri ve çalışanları kan bağışında bulundu. Sabahın erken saatlerinde başlayan kan verme kampanyasına katılan hastane yöneticileri ve hastane personeli gerekli işlemlerin ve kontrollerin ardından kan bağışında bulundu. Katılımın yoğun olduğu kan verme kampanyasında, Uzunmehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Fatih Akça’da kan verme kampanyasına katılarak kan bağışında bulundu. Kan vermenin önemine değinen Uzunmehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Fatih Akça, “Bu kan bağış kampanyası, Uzunmehmet Göğüs Ve Meslek Hastalıkları Hastanesi çalışanları ve yöneticilerinin ortak aldığı karar doğrultusunda kan bağışı hakkında halkımızda bir farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen bir bağış kampanyasıdır. Burada sağlık personelleriyle kan bağışlayarak, halkımızın bu konudaki farkındalığını arttırmayı amaçladık. Burada vurgulamak istediğimiz şey, kan herkese lazım olabilir. Herkesi Kızılay’a kan bağışlamaya davet ediyoruz” dedi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kontrolden çıkan otomobil durağa böyle daldı: 1 ölü

Gündem Yayın: 25.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı

Samsun’da otomobilin yoldan çıkıp halk otobüsü durağına çarptığı kazada 1 kişi hayatını kaybederken, kazanın dehşet anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Kaza, Samsun’un Atakum ilçesi Çakırlar Yalı Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde saat 06.40’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sürücüsünün kimliği tespit edilemeyen 07 AH 768 plakalı otomobil yoldan çıkarak halk otobüsü durağına çarptı. Kazada kimliği belirsiz sürücü olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücünün cansız bedeni Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri tarafından bulunduğu yerden çıkartılarak otopsi için Adli Tıp Kurumu Samsun Grup Başkanlığı’na gönderildi. Üzerinde kimlik çıkmayan ve kaza nedeniyle yüzü tanınmaz halde olan araç sürücüsünün kaza sırasında ’emniyet kemerinin takılı olmadığı’ tespit edildi. Kazanın dehşet anları ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Paylaş: