Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Çocuk Trafik Eğitim Parkı açılış için gün sayıyor

Gündem Yayın: 15.10.2021 12:38
Çocuk Trafik Eğitim Parkı açılış için gün sayıyor

Vali Fuat Gürel’in büyük önem verdiği ve çalışmalarını yakından takip ettiği Karabük Çocuk Trafik Eğitim Parkı açılış için gün sayıyor.

Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve yüklenici firma yetkilisi ile birlikte son rötuşların yapıldığı Trafik Eğitim Parkındaki çalışmaları inceleyen Vali Gürel, eğitim pisti, sinyalizasyon, parkur ve öğrencilere trafik eğitimlerinin verileceği dersliklerde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

Karabük Üniversitesi  Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Görevlilerinin ve öğrencilerin Karabük Çocuk Trafik Eğitim Parkı duvarlarına ve pistte bulanan parkurlara çizdikleri resimleri inceleyen Vali Fuat Gürel, gönüllü olarak verdikleri desteklerden ve emeklerinden dolayı teşekkür etti.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.