Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya: “Altınova’nın gönüllü elçisiyim”

Türkiye Yayın: 15.09.2023 14:06

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Zafer Sırakaya, Altınova’nın özel bir bölge olduğunu, stratejik öneminin her geçen gün arttığını dile getirdi.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Dış İlişkiler Başkanı, İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, Altınova’daki ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamalarda şu cümlelere yer verdi;

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya: "Altınova’nın gönüllü elçisiyim"

“Altınova’yı yakından takip ediyoruz. Altınova, sanayi ve tarımın birlikte sürdürebilen örnek bir bölge. Sanayiyi ve tarımı harmanlamayı başaran, tarihe ve kültüre sahip çıkan Başkan Dr. Metin Oral ve ilçe dinamiklerini kutluyorum. Ben de Altınova’nın gönüllü elçisiyim.”

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ise, ” Altınova, Osmangazi Köprüsüyle Kocaeli, İstanbul ve Bursa illeriyle yakın komşu durumuna geldi. Biz, 20 dakikada Sabiha Gökçen Havaalanı’na gidebiliyoruz. Tersaneleriyle, Osmangazi Köprüsüyle, Hersek Lagünü Engelsiz Doğa Eğitim Merkezi ve Kuş Gözlem Kulesi ile Engelsiz Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesiyle, tarihi dokusu, doğal değerleri ve tarımsal ürünleriyle Altınova, bölgemizin önemli merkezlerinden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. İlçemizde gerçekleştirilen tüm yatırımları hükümetimizin destekleri ve sanayi işbirliğiyle, el ele vererek gerçekleştiriyoruz” diye konuştu. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Zonguldak’ta uyuşturucu operasyonu

Gündem Yayın: 22.09.2023 00:12
Kaynak: İHA

Zonguldak’ta jandarma takımlarınca düzenlenen operasyonda uyuşturucu unsur ele geçirildi. Operasyonda 2 kuşkulu yakalandı.

Edinilen bilgiye nazaran Zonguldak Vilayet Jandarma Komutanlığı takımlarınca, Çaycuma ilçesinde isimli makamlardan alınan arama kararına istinaden bir şüpheliye ilişkin konut ve eklentilerinde yapılan aramada; 280 gram kubar esrar, 300 gram kurutulmuş esrar ele geçirildi. Olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları çerçevesinde 2 kuşkulu şahsın sözleri alınarak hür bırakıldı.

Paylaş: