Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

YÖKAK Başkanı Kar’dan KBÜ’ye Ziyaret 

Gündem Yayın: 03.02.2023 14:36
Yazar:
YÖKAK Başkanı Kar’dan KBÜ’ye Ziyaret 

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı ziyaret etti.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar’ı Rektörlük makamında ağırladı. Ziyarete İNTEKNO Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Finlandiya İş Konseyi Başkanı Halil Kulluk ile KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar eşlik etti.

Karabük Üniversitesindeki kalite güvencesine ilişkin değerlendirmeler konusunda bilgi alışverişinin gerçekleştirildiği ziyarette, YÖKAK’ın kalite güvencesi sistemi, eğitim ve öğretim, araştırma ve geliştirme, topluma hizmet ve uluslararasılaşma değerlendirme ölçütleri paylaşıldı. (Nurettin Acar)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı

Karabük Yayın: 17.04.2024 14:13
İhlas Haber Ajansı
Karabük’te uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı

Karabük’te yapılan iki ayrı uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Karabük İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri saha ve istihbarı faaliyetler sonucu il merkezinde O.E.’ye yönelik yapılan operasyon neticesinde şahsın üzerinde 70 adet sentetik ecza ele geçirdi.
Şahıs hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti, uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak ve kullanmak suçlarından adli işlem yapıldı.
Ekipler tarafından Ankara yolu Bölge Trafik önü uygulama noktasında Ö.K. isimli şahsa yönelik yapılan operasyonda 5,95 gram marihuana maddesi ele geçirildi.
Şahıs hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde bulundurmak ve kullanmak suçundan adli işlem yapıldı.