Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel, Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

Günlük Yayın: 28.07.2023 14:43
Vali Gürel, Kadın Girişimcilerle Bir Araya Geldi

Vali Fuat Gürel, Karabük Valiliği İl Yazı İşleri Müdürlüğü AB Dış İlişkiler Bürosu tarafından hazırlanan ve hayata geçirilen “Tarihin Başkentinde Bir Usta Bin Usta” Projesi Kapsamında Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Safranbolu Meslek Yüksek Okulu binasında üretim yapan Kadın Girişimciler Nurdan Baykala, Şükriye Öztürk, Yurdagül Yavuz ve Emine Ulutaş’ı makamında kabul etti.

Proje kapsamında ürettikleri yöresel ürünler ve pazarlaması hakkında Kadın Girişimcilerden bilgiler alarak bir süre sohbet eden Vali Fuat Gürel, “ Projenin hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, Kadın Girişimcilerimizi de medeni cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum.” diye konuştu.(Haber Merkezi)Vali Gurel Kadin Girisimcileri Kabul Etti1

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Atıl haldeki samanlar alev alev yandı

Gündem Yayın: 19.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı

Bolu’da Yukarı Soku Mahallesi’nde atıl samanların bulunduğu alanda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Yangın, Yukarı Soku Mahallesi’nde bulunan bir tarlanın başında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bölgede çiftçilik yapan vatandaşlar, çürümüş samanlarını tarlaların bulunduğu yol kenarına attı. Öğle saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle samanların bulunduğu alanda yangın çıktı. Kısa sürede alevlenen samanların dumanı etrafı sardı. Vatandaşların yangını fark etmesi üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine kısa süre içerisinde gelen itfaiye ekipleri tarafından alev alev yanan atıl haldeki samanlar söndürüldü.

Paylaş: