Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Soner Soykan: “Stadyumda yaşanan meseleler taraftarımızı mağdur ediyor”

Spor Yayın: 26.08.2023 12:12
İhlas Haber Ajansı
Soner Soykan: “Stadyumda yaşanan meseleler taraftarımızı mağdur ediyor”

Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Heyeti Üyesi Soner Soykan, stadyum ile ilgili yaptığı açıklamada, “Samsunspor olarak biz stadyum konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz. Maalesef fiziki olarak yetersiz kalan stadyumda yaşanan problemler taraftarımızı mağdur ediyor. İmkanlar doğrultusunda kısa vakitte taraftarlarımıza daha kaliteli bir hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

Fenerbahçe maçı sonrası Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nun fiziki yetersizliğinden ötürü çeşitli mağduriyetler yaşanmıştı. Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Heyeti Üyesi Soner Soykan, stadyum hakkında yaptığı açıklamada, “Fiziki olarak yetersiz kalan 19 Mayıs Stadyumu’nda sorumlu olduğumuz alanlarda özverili işçimiz ile en âlâ hizmeti vermeye çalışıyoruz. Samsunspor olarak biz stadyum konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz. Maalesef fiziki olarak yetersiz kalan stadyumda yaşanan meseleler taraftarımızı mağdur ediyor. Bu yetersizliklerin çözülmesi için Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü’ne gerekli müracaatlar yapılıyor. Doğu üst tribünde yaşanan ses sistemini, kimi yerlerde eksik kalan kantin sorununu ve giriş-çıkış yönlendirme meselelerini Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü’ne ileterek çözmeye çalışıyoruz. Ayrıyeten kombine satılan maraton ve kale arkalarımızda taraftarlarımızın isimleri koltuklara yazılmaya devam ediyor. Birinci iç saha maçımızda tamamlanmış olacak. Yeniden stadyumda yer alan ’Store 55’ alanımızı genişleterek daha yeterli bir hale getirmek için ön çalışmalara başladık. İmkanlar doğrultusunda kısa vakitte taraftarlarımıza daha kaliteli bir hizmet vermeyi planlıyoruz” tabirlerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ogün Samast Trabzon Adliyesi’nden ayrıldı

Gündem Yayın: 29.05.2024 20:22
İhlas Haber Ajansı
Ogün Samast Trabzon Adliyesi’nden ayrıldı

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, ’FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek’ suçundan 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası talebiyle yargılandığı davada bugün SEGBİS sistemi ile İstanbul’daki duruşmaya katılmak üzere geldiği Trabzon Adliyesi’nden ayrıldı.

İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla bağlanmak için 6 Aralık 2023 tarihindeki ilk duruşmaya Akçaabat Adliyesi’nden katılan Ogün Samast, bugün duruşmaya ikinci kez Trabzon Adliyesi’nden katıldı. Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nden İstanbul’daki duruşmaya SEGBİS ile katılan Samast, yaklaşık 2 saat durduğu adliyeden kendisini bekleyen otomobile binerek ayrıldı.

Paylaş: