Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Soner Soykan: “Stadyumda yaşanan meseleler taraftarımızı mağdur ediyor”

Spor Yayın: 26.08.2023 12:12
Kaynak: İHA
Soner Soykan: “Stadyumda yaşanan meseleler taraftarımızı mağdur ediyor”

Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Heyeti Üyesi Soner Soykan, stadyum ile ilgili yaptığı açıklamada, “Samsunspor olarak biz stadyum konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz. Maalesef fiziki olarak yetersiz kalan stadyumda yaşanan problemler taraftarımızı mağdur ediyor. İmkanlar doğrultusunda kısa vakitte taraftarlarımıza daha kaliteli bir hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

Fenerbahçe maçı sonrası Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nun fiziki yetersizliğinden ötürü çeşitli mağduriyetler yaşanmıştı. Samsunspor Genel Müdürü ve İcra Heyeti Üyesi Soner Soykan, stadyum hakkında yaptığı açıklamada, “Fiziki olarak yetersiz kalan 19 Mayıs Stadyumu’nda sorumlu olduğumuz alanlarda özverili işçimiz ile en âlâ hizmeti vermeye çalışıyoruz. Samsunspor olarak biz stadyum konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz. Maalesef fiziki olarak yetersiz kalan stadyumda yaşanan meseleler taraftarımızı mağdur ediyor. Bu yetersizliklerin çözülmesi için Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü’ne gerekli müracaatlar yapılıyor. Doğu üst tribünde yaşanan ses sistemini, kimi yerlerde eksik kalan kantin sorununu ve giriş-çıkış yönlendirme meselelerini Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü’ne ileterek çözmeye çalışıyoruz. Ayrıyeten kombine satılan maraton ve kale arkalarımızda taraftarlarımızın isimleri koltuklara yazılmaya devam ediyor. Birinci iç saha maçımızda tamamlanmış olacak. Yeniden stadyumda yer alan ’Store 55’ alanımızı genişleterek daha yeterli bir hale getirmek için ön çalışmalara başladık. İmkanlar doğrultusunda kısa vakitte taraftarlarımıza daha kaliteli bir hizmet vermeyi planlıyoruz” tabirlerini kullandı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Merzifon’daki cinayetin katil zanlısı adliyeye sevk edildi

Gündem Yayın: 22.09.2023 08:36
Kaynak: İHA

Amasya’nın Merzifon ilçesinde işlediği cinayetin akabinde aracı yakarak kaçtığı sav edilen katil zanlısı yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Edinilen bilgiye nazaran, Sarıbuğday köyü Gölet mevkiinde araç yangını ihbarı üzerine bölgeye giden takımlar, yaptıkları incelemede aracın içinde bir ceset buldu. Olayın cinayet olabileceği kuşkusu üzerine Merzifon İlçe Jandarma Komutanlığı takımlarına destek olarak olay mahalline Amasya Vilayet Jandarma Komutanlığı jandarma cürüm araştırma dedektifleri sevk edildi. Takımlar tarafından yapılan 6 saatlik çalışma sonucunda ölen şahsın Yılmaz Uyanık (37) olduğu belirlendi. Yapılan araştırmada yakalanarak gözaltına alınan kuşkulu Ahmet M.’nin (39) boğuştuğu Uyanık’ı öldürüp, aracı yaktıktan sonra kaçtığının tespit edildiği tabir edildi.

Ahmet M., jandarmadaki süreçlerin akabinde adliyeye sevk edildi.

Paylaş: