Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Saylar’dan Karabüklülere Teşekkür

Gündem Yayın: 18.03.2017 15:02
Saylar’dan Karabüklülere Teşekkür

 

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar;  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın Karabük’te gerçekleştirdiği “ Karabük Evet Diyor” mitinge katılan herkese teşekkür etti.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük Kent meydanını dolduran vatandaşların Başbakan Binali Yıldırım’ı büyük bir heyecan ve coşkuyla karşıladığını belirterek; “Karabüklü hemşerilerimiz, şehrin dört bir yanından istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir Türkiye ve Karabük için yeniden iradesini göstermiştir, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başbakanımız Binali Yıldırım Karabük’te ki coşkuyu görerek Karabük’ten büyük bir moral ve mutlulukla ayrıldı. Başbakanımız İlimizden ayrılırken, bütün Karabüklü hemşerilerimize selamlarını ve mitinge katılımları için teşekkürlerini iletti” dedi.

Karabük’ün ilk gün ki gibi büyük bir heyecanla dimdik ayakta olduğunu görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Saylar; “Dün Karabük’te gerçekleştirilen mitingimiz, esasen 16 Nisan’da şekillenecek tablonun bir özetidir. 15 Temmuz akşamı hain darbe girişiminde Karabüklü hemşerilerimiz nasıl tek vücut olup sokakları meydanları doldurduysa, 16 Nisan’da da tüm hemşerilerimiz tek vücut olacak, birlikten yana kardeşlikten yana tavrını koyacak ve daima millet, kararımız evet diyecekler. Her daim yanımızda olan Karabüklü hemşerilerimiz ve teşkilatlarımıza, Milletvekillerimize, güvenlik güçlerimize, Valiliğimize ve Belediye Başkanlarımıza, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ’ye, İl yöneticilerime, İlçe başkanlarıma ve teşkilatlarına, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarımıza ve basınımızın güzide temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Saylar, Başbakan Yıldırım’ın Karabük’te gerçekleştirdiği mitinge; Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Başbakan Danışmanı Emrullah İşler, AK Parti Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ile Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, Bölge Sorumlusu Ali Temur, AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav ve AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’unda katılımlarından dolayı büyük onur duyduğunu belirterek; “Genel Başkan Yardımcılarımızın, Bakanlarımızın, İl Başkanlarımızın katılımı coşkumuza ve heyecanımıza ortak olmaları bizleri onurlandırmıştır, şahsım adına hepsine tek tek teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: