Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Safranbolu’da Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Safranbolu Yayın: 28.03.2017 14:35
Safranbolu’da Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

 

Kehler, Nebioğlu, Dereköyü ve Tayyip köylerinde yaşayan vatandaşların  istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, düzenli olarak yapılan Halk Günü Toplantılarının beşincisi Kaymakam Murat Bulacak Başkanlığında Safranbolu İlçesi Nebioğlu Köyünde yapıldı.

Toplantıy;  Kaymakam Murat Bulacak’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı V. J.Yüzbaşı Emin Oktay Aydoğdu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, Safranbolu Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ahmet Aydın, ilçe kurum müdürleri ile Kehler, Nebioğlu, Dereköyü ve Tayyip Köyleri muhtarları ile bu köylerde ikamet eden vatandaşlar katıldı.

Gerçekleştirilen Toplantıda eğitimden, sağlığa, ulaşımdan, alt yapı ve bireysel ekonomik sıkıntılara kadar bütün konularda vatandaşları dinleyen Kaymakam Murat Bulacak, sorunların çözümü ve takibi konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi ve halk toplantılarının devam edeceğini söyledi.

 

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: