Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Rektör Kırışık’tan Birimlerde İnceleme

Manşet Yayın: 16.08.2023 14:46
Rektör Kırışık’tan Birimlerde İnceleme

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Rektörlüğe bağlı birimlerde incelemelerde bulundu. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık’a, incelemelerinde  Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Köm ve idari personel eşlik etti.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Genel Sekreterlik, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı, Kongre Koordinasyon Birimi depoları, kurum arşiv odası, güvenlik amirliği, resmi araç garajı ve Kurumsal İletişim Merkezi Koordinatörlüğünde incelemelerde bulundu.

Birimlerin yetkililerinden bilgi alan Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık, personele işlerinde kolaylıklar diledi. (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Jandarmadan yaralı martıya şefkat eli

Zonguldak Yayın: 22.09.2023 00:24
Kaynak: İHA
Jandarmadan yaralı martıya şefkat eli

Zonguldak’ta jandarma takımlarının devriye gezdiği sırada yaralı halde bulduğu martı tedavisinin akabinde tabiata salınacak.

Edinilen bilgiye nazaran Kdz. Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde önleyici kolluk devriyesi gezen jandarma takımları, kanadından yaralı olduğu tespit edilen martı buldu. Yaralı martı, Zonguldak Vilayet Jandarma Komutanlığı takımları tarafından birinci müdahalesi yapılarak, tedavisinin devamı ve doğal hayat alanına bırakılması için Etraf, Tabiat ve Hayvanları Müdafaa timi ve Zonguldak Tabiat Muhafaza ve Ulusal Parklar Müdürlüğü takımları ile bir arada Veteriner Tabibe teslim edildi.

Paylaş: