Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Özer: “YRP Genel Merkezi Karabük’ten Çok Umutlu”

Manşet Yayın: 21.09.2023 15:37 |Güncelleme:27.12.2023 16:30
Özer: “YRP Genel Merkezi Karabük’ten Çok Umutlu”

Yeniden Refah Partisi (YRP)  İl Başkanı İsmail Özer, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın “bu şehrin sorunlarını biliyoruz en üst perdeden çözümleri için elimizden geleni yapacağız”  şeklinde sözünü hatırlatarak her hafta Karabük’te Genel Merkez Yöneticilerini ağırladıklarını söyledi.

Eski Bakanlardan Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç’ın 24 Eylül Pazar günü Ovacık İlçe kongresine katılmak için Karabük’e geleceğini ifade eden İl Başkanı İsmail Özer açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Yapılan son seçimlerde Türkiye üçüncüsü olarak %9 oranında bir oy alan Partimizin Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Karabük ziyaretinde  kendilerini fahri Milletvekili ilan etmiş bu şehrin sorunlarını biliyoruz en üst perdeden çözümleri için elimizden geleni yapacağız diye söz vermişti.

Genel Başkanımızın talimatlarıyla neredeyse her hafta Genel Merkez Yöneticilerini ağırlamaya başladık. 6 Eylülde MKYK Üyesi ve Mahalli İdareler Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Durmuş bey Partimizi ziyaret ederek İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla bir araya gelerek Karabük’ten Belediyeler ümit ettiklerini dile getirerek Yerel Seçimlerin startını verdiler.

Yine 18 Eylül Pazartesi akşamı Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Nurettin Gül riyasetinde Bölge Sorumlusu ve İl Sorumlusu ile beraber tüm teşkilat kademeleriyle seçim stratejileri konuşuldu Belediyeler, İl Genel Meclis Üyelikleri ve Belediye Meclis Üyeliklerinde en yüksek oy alınarak Karabük’e hak ettiği değeri, 94 ruhu Belediyeciliğini yeniden hakim kılmak için sözler verildi.

24 Eylül Pazar günü saat 13:00 da Ovacık İlçemizin 1. Olağan Kongresini Hasan Denli Kültür Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştireceğiz. Eski Bakanlarımızdan Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi İşler Başkanımız Suat Kılıç beyin katılacağı kongremize tüm halkımızı davet ediyoruz.

Karabük halkına söz veriyoruz en iyi kadrolarla, en donanımlı adaylarla Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışını hakim kılacağız.” (Yusuf Korkmaz)

 

 

 


1 Mesaj

YRP'nin Adayı İsmail Özer Oldu – Karabük Haber Postası · 28.01.2024,

[…] Refah Partisi Karabük Belediye Başkanı Adayı olarak İsmail Özer‘i açıkladı.  Ankara’da yapılan aday tanıtım sonrası Karabük’e […]


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç hırsızlığından aranıyordu: Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken yakayı ele verdi

Kastamonu Yayın: 18.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da araç hırsızlığından aranan şahıs, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Araç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, dün ilçede iki aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçerek geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler, yaptıkları çalışma sonucu araçları terk edilmiş halde buldu. Hırsızlığı M.G. isimli şahsın gerçekleştirdiğini tespit eden polis ekipleri, şüpheliyi Araç ilçesinde başka bir aracı kullanırken yakaladı. Ekiplerin yaptığı kontrollerde şüphelinin 1,90 promil alkollü olduğu, ayrıca ehliyetinin de bulunmadığı belirlendi. M.G.’ye ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan toplam 40 bin 468 lira para cezası uygulayan ekipler gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece ‘hırsızlık’ suçundan tutuklandı.