Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

MHP İl Başkanı Gedikoğlu, Basın Mensupları ile Bir Araya Geldi

Safranbolu Yayın: 07.10.2023 15:42
MHP İl Başkanı Gedikoğlu, Basın Mensupları ile Bir Araya Geldi

MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, kongre sürecinden, yaptıkları ve yapacakları çalışmalardan bahsederek partinin kentte her alanda aktif olarak yer alacağını belirtti.
MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu ve yönetimi basın mensupları ile bir araya geldi.
Toplantıda konuşan Gedikoğlu, “ Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Teşkilatlarımız, partimiz, genel merkezimiz buna hat safhada önem gösteriyor, özen gösteriyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin her yerde var. Cumhur İttifakını önemsiyoruz. Cumhur İttifakı ile birlikte her daim güç birliği içerisinde bütün sorunlara başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli olmak üzere sorunlara çözüm arıyoruz” dedi.
Kongre süreci öncesinde yapmış oldukları çalışmalardan bahseden Gedikoğlu, kongre sonrasında da partiye ziyaretlerin devam ettiğini ifade etti.
İl ve ilçelerde ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade eden Gedikoğlu, seçim gelmeden ziyaretler gerçekleştirmenin ilk olacağını ifade ettiği konuşmasında “Seçim olmadan esnafımıza da, gitmemiz gereken yerleri de ziyaret ediyoruz. Bu böyle olması gerekiyor. Halkımızda da STK’larında ‘Seçim mi var, geldiniz’ konusunu ortadan kaldırmak istiyoruz. Sanki seçim başlamış edasıyla her tarafta ulaşmaya çalışıyoruz. Partimizde herhangi bir kırgınlık, dargınlık yoktur. Varsa da en kısa zamanda telafi ve tamir edilme şeklinde eski haline getirilecektir” diye konuştu.
Gedikoğlu, Ovacık’taki yangınlarda samanlıkları zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Gedikoğlu, vatandaşların her alanda MHP’yi göreceğini ifade ettiği konuşmasında, “Her il başkanı başarılı olmak ister. Ben de başarılı olmak istiyorum. Başarılı olmak için de yapabilecek bütün çalışmaları hat safhada yapacağız. Milliyetçi Hareket Partisi bundan sonra Karabük’ün her yerinde olacak. Milliyetçi Hareket Partisi bakılan her yerde olacak. Bunu da yapacağımız çalışmalarla, dokunacağımız yerlerle, ileriye dönük ortaya çıkartacağımız yeni fikirlerle Karabük halkı da bunun farkına varacak. Diğer partiler de bunun farkına varacak” dedi.

“Bu maçın henüz nasıl oynanacağına karar vermediler”
AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt’ın ‘Karabük’te yerel seçimleri 7-0 alacağız’ şeklindeki açıklaması sorulan Gedikoğlu, Başkan Salt’ın Cumhur İttifakı’nı kastetmiş olabileceğini kaydettiği açıklamasında şunları söyledi: “İttifak ortağımız Başkan Ferhat Bey zannediyorum Cumhurbaşkanımızın konuşmasını ya dinlemediydi ya duymadıydı ya da yanlış bilgi verildi. Benim yönetici arkadaşlarım bu tür olaylarda hiç bana yanlış bilgi vermiyorlar. Benim yanlış konuşmama sebep olmuyorlar. Tabi ki bir il başkanı göreve geldiğinde iddialı konuşmalı. Bu bir halı saha maçı değil. 7-0, 5-2, 4-3. Henüz başlayan bir maç yok. Maç ne şekilde başlarsa kimin yeneceğine karar veririz o zaman. Henüz maç başlamadı. Yukarıda federasyon yani sayın genel başkanlar bu maçın henüz nasıl oynanacağına karar vermediler. Maç oynanmaya başladığında biz antrenörlerimizle karar verip en iyi şekilde bunu oynamaya çalışırız. İttifak ortağımızdır. Ben Ferhat Bey kardeşimizin bunu kesinlikle ‘Cumhur İttifakı olarak 7-0 alacağız’ dediğini düşünüyorum.” (İHA)

AW047794 03 jpg

Yorumlar

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:56
Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü  ekipleri,  İl Merkezi ve İlçelerde huzur ve güven uygulaması gerçekleştirdi.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi3 jpg

38 Ekip ve 101 personelin görev aldığı huzur ve güven uygulamasında  çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalanırken, eksikliği tespit edilen 31 araca da cezai işlem uygulandı.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi1

Yapılan uygulamalara İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse de katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Müdür Köse, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tüm görevlilerimizle sahadayız. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği ve şehrimizde mevcut huzur ve güven ortamının artarak devamı için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Ramazan Öztürk)

Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:49
Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük’te hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan 12 yıl hapis cezası ve yakalama kararı bulunan firari şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde yürüttükleri denetim faaliyetleri çerçevesinde hakkında “nitelikli cinsel saldırı” suçundan 12 yıl hapis cezası ile yakalama kararı bulunan ve açık cezaevinden firar ettiği tespit edilen K.K.’yı yakaladı.
Gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
İl Emniyet Müdürlüğü, şehirde vatandaşların huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına ve suçluların vatandaşlar arasında rahat rahat dolaşmasına asla izin verilmeyeceğini belirtti. (İHA)

Karabük’te Sokak Ortasında Darp

Manşet Yayın: 03.12.2023 17:31
Karabük’te Sokak Ortasında Darp

Karabük’te arkadaşı ile caddede yürüdüğü sırada baba ve oğlunun saldırısı sonrası yüzü kanlar içinde kalan genç, ayakkabı dükkanına sığındı. Yaşanan saldırı anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay, Kemal Güneş Caddesi’nde meydana geldi. Cadde üzerinde arkadaşı ile birlikte yürüyen Ekrem Can Y. isimli genç, bu sırada arkalarından gelen baba ve oğlunun saldırısına uğradı. Peş peşe yüzüne aldığı yumruklar sonucu neye uğradığını şaşıran gencin yüzü kanlar içinde kalırken, cadde üzerindeki ayakkabı satışı yapılan bir dükkana sığındı. Bu sırada dayak yiyen gencin yanındaki arkadaşı ise saldıran şahsın babasını engellemeye çalışırken, yumrukların hedefi oldu. Vatandaşların meraklı bakışları arasında yaşanan olayda baba ve oğlu olay yerinden uzaklaşırken, yüzüne aldığı yumruklar sonucu kaşı yarılan genç olay yerine çağrılan ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. (İHA)

AW090487 02 scaled