Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Karabük MHP’de Görev Dağılımı Yapıldı

Politika Yayın: 04.10.2023 15:55
Karabük MHP’de Görev Dağılımı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  yeni İl Yönetimi görev dağılımını yaptı.  Geçtiğimiz günlerde yapılan  kongrenin ardından MHP İl Başkanı seçilen Cenk Gedikoğlu Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek görev dağılımı yaptı.

MHP İl Yönetimi şu isimlerden oluştu: “İl Başkan Yardımcısı Celal Tokatlı, İl Muhasibi Alpaslan Kaplan, İl Sekreteri Ümit Hakan Yılmaz, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Turgut Cengiz, Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yunus Çelik, Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Ebrar Güngör, Asım Sarıoğlu, Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Yavuz Taşyıkan, Gürkan Malkoç, İş Adamları , Sanayiciler ve Meslek Kuruluşlarından Sorumlu  İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Yalçın, Kürşat Yılmaz, Odalar,Dernekler ve Sendikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcıları İsmail Ova, Hidayet Büyükdoğan, Ramazan Cesur, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Asım Çelik, Ali Bayar, Yaman Asar, Esnaf ve Sanatkarlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Onur Karabacak, Aykut Kaba, KAÇEP Derya Ekmekçi, Melek Akbulut “ (Ramazan Öztürk)

Yorumlar

  1. […] MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, kongre sürecinden, yaptıkları ve yapacakları çalışmalardan bahsederek partinin kentte her alanda aktif olarak yer alacağını belirtti. MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu ve yönetimi basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Gedikoğlu, “ Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Teşkilatlarımız, partimiz, genel merkezimiz buna hat safhada önem gösteriyor, özen gösteriyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin her yerde var. Cumhur İttifakını önemsiyoruz. Cumhur İttifakı ile birlikte her daim güç birliği içerisinde bütün sorunlara başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli olmak üzere sorunlara çözüm arıyoruz” dedi. Kongre süreci öncesinde yapmış oldukları çalışmalardan bahseden Gedikoğlu, kongre sonrasında da partiye ziyaretlerin devam ettiğini ifade etti. İl ve ilçelerde ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade eden Gedikoğlu, seçim gelmeden ziyaretler gerçekleştirmenin ilk olacağını ifade ettiği konuşmasında “Seçim olmadan esnafımıza da, gitmemiz gereken yerleri de ziyaret ediyoruz. Bu böyle olması gerekiyor. Halkımızda da STK’larında ‘Seçim mi var, geldiniz’ konusunu ortadan kaldırmak istiyoruz. Sanki seçim başlamış edasıyla her tarafta ulaşmaya çalışıyoruz. Partimizde herhangi bir kırgınlık, dargınlık yoktur. Varsa da en kısa zamanda telafi ve tamir edilme şeklinde eski haline getirilecektir” diye konuştu. Gedikoğlu, Ovacık’taki yangınlarda samanlıkları zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Gedikoğlu, vatandaşların her alanda MHP’yi göreceğini ifade ettiği konuşmasında, “Her il başkanı başarılı olmak ister. Ben de başarılı olmak istiyorum. Başarılı olmak için de yapabilecek bütün çalışmaları hat safhada yapacağız. Milliyetçi Hareket Partisi bundan sonra Karabük’ün her yerinde olacak. Milliyetçi Hareket Partisi bakılan her yerde olacak. Bunu da yapacağımız çalışmalarla, dokunacağımız yerlerle, ileriye dönük ortaya çıkartacağımız yeni fikirlerle Karabük halkı da bunun farkına varacak. Diğer partiler de bunun farkına varacak” dedi. […]

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:56
Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü  ekipleri,  İl Merkezi ve İlçelerde huzur ve güven uygulaması gerçekleştirdi.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi3 jpg

38 Ekip ve 101 personelin görev aldığı huzur ve güven uygulamasında  çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalanırken, eksikliği tespit edilen 31 araca da cezai işlem uygulandı.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi1

Yapılan uygulamalara İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse de katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Müdür Köse, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tüm görevlilerimizle sahadayız. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği ve şehrimizde mevcut huzur ve güven ortamının artarak devamı için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Ramazan Öztürk)

Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:49
Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük’te hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan 12 yıl hapis cezası ve yakalama kararı bulunan firari şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde yürüttükleri denetim faaliyetleri çerçevesinde hakkında “nitelikli cinsel saldırı” suçundan 12 yıl hapis cezası ile yakalama kararı bulunan ve açık cezaevinden firar ettiği tespit edilen K.K.’yı yakaladı.
Gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
İl Emniyet Müdürlüğü, şehirde vatandaşların huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına ve suçluların vatandaşlar arasında rahat rahat dolaşmasına asla izin verilmeyeceğini belirtti. (İHA)

Enver Özgü Yenice İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Karabük Yayın: 02.12.2023 13:13
Enver Özgü Yenice İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Yenice İlçe Başkanı Enver Özgü CHP İl Başkanlığına Yenice Belediye Başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Başvuru öncesi bir açıklama yapan CHP Yenice Belediye Başkan aday adayı Enver Özgü;

“4 yıllık ilçe başkanlığı döneminde yola çıktığımız bir hizmet süremizi bu gün itibari ile Yenice Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusuyla noktalıyoruz. Arkadaşlarımla birlikte projelerimiz hazır, çalışacak arkadaşlarımız hazır, her şey hazır. Çünkü bu ülkenin de yaşadığım ilçeninde acilen Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var. Neden bunu böyle diyor derseniz, ilçemizde de ülkemizde de olduğu gibi siyasi fikirleri farklı da olsa o zenginliği kullanamayıp insanları ayrıştıran zihniyete karşı sokaklarında hangi fikirden olursa olsun bir kahvenin önünde rahatça oturabileceği, çay içebileceği o iklimi yaratma çabasında olacağız. İlçemde nefes olabilmek için, ilçemde her şeyin daha iyi olabilmesi için acilen Cumhuriyet Halk Partili bir belediyeye ihtiyaç var. Bunu gerçekleştirecek bilgi, birikim, donanım ve kadroyla bu işe talibiz. İnşallah bu konuda da önümüzdeki seçim döneminde de hep birlikte çalışarak, bu seçim dönemini başarıyla tamamlayıp, Cumhuriyet Halk Partili altı oklu bayrağı o belediyenin hurçlarına hep birlikte asacağız. Bu konuda yardımlarınızı her zaman olduğu gibi seçimlerde bekliyoruz, çünkü ilçemizde sadece doğa turizmi değil, bunun yanında da istihdamı tersine çevirip isdihtam katkısı vererek ilçemizden dışarıya olan göçü, ilçemize yönelik çalışmalarımızı önümüzdeki planlarla programlarla sizin huzurunuza çıkacağız, bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Önümüzdeki seçim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Adaylık süresince de hepinizin desteğini bekliyorum.” dedi. (Yusuf Korkmaz)