Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

MEHMET VE OSMAN ÇETİNKAYA’NIN ANNELERİ VEFAT ETTİ

Karabük Yayın: 26.09.2023 11:04
MEHMET VE OSMAN ÇETİNKAYA’NIN ANNELERİ VEFAT ETTİ

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve BRTV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Çetinkaya’nın anneleri Döndü Çetinkaya vefat etti.

Cenazesi 27 Eylül Çarşamba günü öğle namazına müteakip 5000 Evler Merkez Camide kalınacak cenaze namazının ardından Eflani Osmanlar köyüne defnedilecektir.

Birlik Medya  ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet başta Mehmet ve Osman Çetinkaya başta olmak üzere ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı dileriz.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: