Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük Valisi Yavuz’dan Ovacık İlçesine Ziyaret

Manşet Yayın: 04.10.2023 15:44 |Güncelleme:27.12.2023 16:29
Karabük Valisi Yavuz’dan Ovacık İlçesine Ziyaret

Karabük Valisi Mustafa Yavuz ilçe ziyaretleri kapsamında Ovacık İlçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İlk  olarak Ovacık Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Mustafa Yavuz,  Kaymakamlık görevine yeni atanan Tuğçe Yılmaz’a görevinde başarılar diledi.  Vali Yavuz Kaymakam Tuğçe Yılmaz’dan ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

OVACIK BELEDİYESİNİ ZİYARET

Vali Mustafa Yavuz daha sonra Ovacık Belediyesini ziyaret ederek,  Belediye Başkanı Yakup Narter’den  Ovacık Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Yakup Narter, ziyaretlerinden dolayı Vali Mustafa Yavuz’a teşekkür etti. ESNAFLARLA   VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye ziyaretinden sonra esnaflarla ve halkla buluşan Vali Mustafa Yavuz, vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinledi.

Vali Yavuz yaptığı açıklamada, “Ovacık İlçemizin doğa güzelliklerini doyasıya yaşadık ve bu özel günü kıymetli esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek taçlandırdık. Esnaflarımızla buluşup keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Sıcakkanlı, samimi ve güler yüzlü Ovacıklı hemşehrilerime misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNİ ZİYARET

Vali Mustafa Yavuz, Ovacık İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret ederek, ilçenin asayiş ve güvenlik durumu hakkında İlçe Emniyet Amiri Gökhan Kayapınar’dan bilgi aldı. Vali Mustafa Yavuz, toplumun huzur ve güvenliği için gece gündüz fedakarca görev yapan emniyet teşkilatının tüm mensuplarına teşekkür etti.

İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞINI ZİYARET

Vali Mustafa Yavuz, Ovacık İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Ömer Lütfü Issı’dan, ilçenin asayiş ve güvenliği ile ilgili bilgi aldı.

Vatandaşların can ve mal güvenliği ile Devletimizin bölünmez bütünlüğü için mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışan jandarma teşkilatının değerli mensuplarına teşekkür eden Vali Yavuz, kahraman Mehmetçiğimize çalışmalarında başarılar diledi.

KAMU YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Vali Mustafa Yavuz; Ovacık Kaymakamı Tuğçe Yılmaz ve beraberindeki heyet ile birlikte Ovacık Kaymakamlığı hizmet binası ile Ovacık İlçe Devlet Hastanesi inşaatı hakkında yetkililerden bilgi alarak, çalışmaları yerinde inceledi.

Vali Mustafa Yavuz’a ziyaretlerinde Ovacık Kaymakamı Tuğçe Yılmaz, Belediye Başkanı Yakup Narter ile İlçe Protokolü eşlik etti. (Yusuf Korkmaz)

 

 

 


1 Mesaj

Karabük'ün Ovacık ilçesinde yangın – Karabük Haber Postası · 05.10.2023,

[…] Ovacık ilçesinde alevlere teslim olan iki katlı ev kullanılmaz hale geldi. Olay, sabah saatlerinde […]


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: