Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’dan Ankara Ziyaretleri

Günlük Yayın: 22.06.2023 16:00
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’dan Ankara Ziyaretleri

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  Meclis Başkanı Adnan Çebi, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan  heyet Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin’i ve  genel seçimler sonucu Karabük Milletvekili olarak seçilen Av. Cem Şahin, D. Ali Keskinkılıç ve Cevdet Akay’ı ziyaret etti. Ziyaretlerde Karabük Ticaret ve Sanayi Odası’nın gündeminde bulunan projeler ve Karabük ekonomisine yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili  konular istişare edildi. Yeni seçilen Karabük Milletvekillerine hayırlı olsun temennilerinde bulunuldu.

Heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan ziyaretlerin ardından Karabük’ün değerli bürokratlarından SGK Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Okan Çetinkaya ve Türkiye Cumhurbaşkanlığı Savunma ve Sanayii Başkanlığı Güvenlik ve Teçhizat Daire Başkanı Bilkutay Yılmaz’ı makamlarında ziyaret etti. Ziyarette kurumlar arasında yapılabilecek ortak çalışmalar konusunda istişarelerde bulunuldu.(Haber Merkezi)


3 Mesaj

Karabük TSO Hizmet Aracı Olarak TOGG’u Kullanacak! – Karabük Haber Postası · 07.10.2023,

[…] Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının hizmet aracı olarak kullanacağı, Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGGu Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz teslim aldı. Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının hizmet aracı olarak kullanacağı TOGG’un teslim alınması nedeniyle, Başkan Çapraz yarın bir basın toplantısı düzenleyecek. Karabük Ticaret ve Sanayi Odasından yapılan açıklamada “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 79.Genel Kurulu’nda yapılan TOGG çekilişlerinde odamızın sırası gelmiş ve aracımız teslim alınmıştır. 09.10.2023 Pazartesi günü saat 12.00’da  Karabük Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası önünde Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Çapraz tarafından kısa bir lansman konuşması yapılacaktır” denildi. (Yusuf Korkmaz) […]

Çapraz: "Üzerimize Düşeni Yaptık" – Karabük Haber Postası · 02.11.2023,

[…] Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Fatih Çapraz,  Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarının temellerinin atılışı ve Karabük’ün Kuruluş tarihi olan 3 Nisan’ın Sanayi Günü olarak kutlanması için üzerlerine düşen görevi yaptıklarını söyledi. […]

TSO, "Karabük Kent Vizyonu Çalıştayı" Düzenliyor – Karabük Haber Postası · 04.06.2024,

[…] Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  Karabük’ün sosyal, ekonomik, kültürel, eğitim, çevre, kentleşme, ulaşım, turizm […]


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: