Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Karabük Belediyesinden Açılış Törenleri

Manşet Yayın: 22.08.2023 15:07
Yazar:
Karabük Belediyesinden Açılış Törenleri

Karabük Belediyesi tarafından yapılan Çamlık Kent Orman Park ve Polis Merkezi,  Yeşilmahalle Sosyal Yaşam Merkezi, 5000 Evler Mahallesi Vahdet Sosyal Yaşam Merkezi,  Bilim ve İnivasyon Merkezi ve 5000 Evler Kanyon Düğün Salonun açılışı  Ağustos ve Eylül ayında gerçekleştirilecek.

Çamlık Kent Orman Park ve Polis Merkezinin açılışı 25 Ağustos Cuma günü saat 17.00’de Yeşilmahalle Sosyal Yaşam Merkezinin açılışı 31 Ağustos Perşembe günü saat 17.00’de,  5000 Evler Mahallesi Vahdet Sosyal Yaşam Merkezi  7 Eylül Perşembe günü saat 17.00’de, 5000 Evler’de yapımı tamamlanan Bilim ve İnivasyon Merkezinin açılışı 14 Eylül Perşembe günü saat 17.00”de, 5000 Evler Kanyon Düğün Salonun açılışı   ise 21 Eylül Perşembe günü saat 17.00’de yapılacak.

Karabük Belediyesinden yapılan açıklamada,  gerçekleştirilecek olan açılışlara tüm Karabük halkının davetli olduğu ifade edildi.  (Haber Merkezi)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)