Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

İnternet kafeye gitmek için evden çıkan Nesrin’den 7 yıldır haber yok

Zonguldak Yayın: 06.08.2023 14:13
Yazar:
İnternet kafeye gitmek için evden çıkan Nesrin’den 7 yıldır haber yok

Zonguldak’ın Mithatpaşa Mahallesi’nde 7 yıl önce ‘internet kafeye gidiyorum’ diyerek evinden ayrılan Nesrin Koçaklı’dan hala haber alınamadı.
Acılı anne Yeter Koçaklı, 7 senedir kızının ne ölüsünün ne dirisinin bulunduğunu söyleyerek, “7 sene oldu. Liman arkasına gidiyorum diye gitti Erkan’la. Erkan çıkıyor benim kızım orada kalıyor. Devletime sesleniyorum ne ölüsü ne dirisi daha bulunamadı. 7 yıldır evlat hasretiyle yanıp tutuşuyorum. Bir mezarı olsun bilelim. Yaşasaydı beni arar bulurdu. Kardeşlerine ulaşır bana ulaşırdı. Benim kızımı öldürdüler, attılar. Ben kızımın cenazesini olsun bulayım. Kızımın mezarını bileyim, Kur’an okutayım” dedi.
2017 yılında ‘internet kafeye gidiyorum’ diyerek evinden ayrılan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı’dan bir daha haber alınamadı. (İHA)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)