Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Düzensiz Göç ile Mücadeleye Yönelik uygulamada 761 kişi sorgulandı

Zonguldak Yayın: 22.06.2023 11:34
Düzensiz Göç ile Mücadeleye Yönelik uygulamada 761 kişi sorgulandı

Zonguldak genelinde yapılan Düzensiz Göç ile Mücadeleye Yönelik uygulamada 42 ekip ve 126 personel katılım sağlarken Huzur Uygulamasında ise 761 şahıs sorgulandı.
Zonguldak‘ta Emniyet Müdürlüğü ekiplerince “Düzensiz Göç ile Mücadeleye Yönelik Huzur Uygulamasında 761 kişi sorgulandı. 56 umuma açık eğlence ve dinlenme yeri, 33 metruk bina ve 6 terminal 42 ekip ve 126 personelle kontrol edildi. Emniyet Müdürlüğünce “Düzensiz göçmen kaçakçılığıyla mücadele faaliyetleri, yol kontrol ve denetim uygulamalarına aralıksız devam edileceği ifade edildi. (İHA)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedince refleksi sayesinde ölümden kurtuldu

Gündem Yayın: 23.07.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedince refleksi sayesinde ölümden kurtuldu

Artvin’de dün gece fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşen şahıs çıktığı terasın tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kaldı. Yardımına ise itfaiye ekipler yetişti.

Olay saat 02.00 sularında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hastane caddesinde bulunan teras üzerinde Artvin manzarası ile fotoğraf çekmek isteyen G.Ö. (23) dengesini kaybederek düştü. Bu sırada G.Ö. alt kattaki tuvaletin penceresine tutundu. Metrelerce yükseklikte kurtarılmayı bekleyen 23 yaşındaki genci gören ve olaya ilk müdahaleyi yapan vatandaşlar, genci tuvaletin camından çekmeye çalıştı. Tuvalet camının küçük olmasından dolayı camdan sığamayan G.Ö.’yü olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri kurtardı.

Paylaş: