Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

D-100 Karayolu’nda Kilometrelerce Bayram Kuyruğu Oluştu

Günlük Yayın: 25.06.2023 15:22
D-100 Karayolu’nda Kilometrelerce Bayram Kuyruğu Oluştu

Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirmek isteyenler, İstanbul’u Karadeniz kentlerine bağlayan D-100 Karayolu’nun Karabük ve Gerede gişeleri arasında trafik yoğunluğa neden oluyor.
Kurban Bayramı tatilini memleketinde geçirmek isteyen vatandaşların yolculuğu hafta sonunda devam ediyor. İstanbul’un Karadeniz’e bağlantısının sağlandığı Karabük’ün Eskipazar ilçesinde yer alan Kemikli rampaları ile Gerede gişeleri arasında trafik yoğunluğu yaşanıyor. Yolun çift şeride düşmesi ve ağır tonajlı araçların bulunması dolayısıyla kilometrelerce kuyruk oluşan bölgede araçlar güçlükle ilerliyor.(İHA)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: