Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Çaycuma Belediyesi’nde Çok Amaçlı Minübüs

Zonguldak Yayın: 18.04.2015 07:12
Çaycuma Belediyesi’nde Çok Amaçlı Minübüs

ZONGULDAK Çaycuma Belediyesi Şubat ayında meclis kararıyla Belediye bünyesine Çaybel İmar İnşaat Kültür Turizm Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştu.
Çaycuma Belediyesi’nin şirketi olan Çaybel’e 17 kişilik çok amaçlı yeni minibüs alındı. Bartın yolu üzerinde bulunan beton, ahşap yapı elemanları ve kent mobilyaları üretimine başlayan Çaybel 17 kişilik çok amaçlı minibüs aldı.Belediye Başkan Vekili Onur Yiğit yaptığı açıklamada, “Çaycuma Belediyesi’nin şirketi olan Çaybel büyüdükçe Çaycuma güzelleşecek,Belediyemize yeni kazandırılan bu minibüs Çaybel’in personelini,gelen misafirlerimizi gezdirme ve yapılacak olan etkinliklerde çok amaçlı olarak kullanılacaktır. Yeni alınan aracın Çaycuma’ya hayırlı olmasını diledim” dedi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: