Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Bak Şu İmamın Yaptığına!..

Manşet Yayın: 27.09.2023 13:33 |Güncelleme:28.12.2023 11:57
Bak Şu İmamın Yaptığına!..

Karabük Merkeze bağlı Salmanlar köyünde İmamın yaptığı bu kadarına pes dedirtti.

Salmanlar köyü merkez camiinde görev yapan İmamın  tayini çıkınca kaldığı lojmanın musluklarını sökerek aldığı ortaya çıktı.

Lojmanın alt katında bulunan köy odasını su  basması sonucu lojmana giren köylüler  muslukların yerinde olmadığını görünce adeta şok oldular. Duruma tepki kösteren köy sakinleri “imam böyle yaparsa cemaat ne yapmaz” diyerek imama tepki gösterdiler. (Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)