Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AK Parti Milletvekilleri Ovacık Yangınlarını İnceledi!

Ovacık Yayın: 07.10.2023 12:30
AK Parti Milletvekilleri Ovacık Yangınlarını İnceledi!

AK Parti milletvekilleri yangın bölgesinde incelemede bulundu

AK Parti Karabük milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, yangınların çıktığı Ovacık ilçesi Gümüşler Mahallesi’nde incelemede bulundu.
İlçeye gelen milletvekilleri ilk olarak Ovacık Kaymakamlığına geçerek burada bulunan Vali Mustafa Yavuz ile görüştü. Daha sonra yangının çıktığı noktalara giden milletvekilleri, vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini iletti. Devletin bütün gücüyle yangın alanında olduğunu belirten milletvekilleri, vatandaşların zararlarının karşılanacağını belirtti.
Milletvekillerine; AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt ve parti yöneticileri, MHP İl Başkanı Cenk Gedikoğlu ve parti yöneticileri, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, AFAD Karabük İl Başkanı Gazanfer Erbay ve diğer yetkililer eşlik etti. (İHA)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: