Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

AFAD’dan 100. Yıla Özel 100 Çanta

Manşet Yayın: 03.10.2023 13:46 |Güncelleme:27.12.2023 16:29
AFAD’dan 100. Yıla Özel 100 Çanta

Karabük İl Afet ve Acil Durum (AFAD)  Müdürlüğü,  29 Ekim tarihinde Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları kapsamında 100 adet Afet ve Acil Durum Çantası dağıtacak.

AFAD İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında İlimizde Afet farkındalığı yaratmak amacı ile  Karabük Afet ve Acil Durum (AFAD)  Müdürlüğünce hazırlanan 20 soruya en fazla  doğru cevap veren ve E-Devlet üzerinden başvuru yaparak “AFAD Gönüllüsü” olan 100 kişiye kura ile 100 Afet ve Acil Durum Çantası hediye edilecektir.

Kampanyaya  katılan  vatandaşlarımızdan AFAD Gönüllüsü olanlara Afet ve Acil Durum Çantası verilecektir. E Devlet uygulaması üzerinden AFAD Gönüllüsü olunabilmektedir.  En yüksek puan alan  AFAD Gönüllüsü vatandaşlarımızdan 100 kişi kura ile belirlenerek, kazananların listesi  https://karabuk.afad.gov.tr/ web sitemiz, sosyal medya hesaplarımızdan ilan edilecek ayrıca  kazanan vatandaşlarımıza telefon ile bilgi verilecektir. Kampanyaya son katılım tarihi 18 Ekim  2023’dür. Kazananların listesi 21 Ekim 2023   ilan edilecektir. Katılımcılar sadece 1 kez katılabilir. Birden fazla katılımlar iptal edilecektir” denildi. (Yusuf Korkmaz)


2 Mesaj

Malatya’da 4.6 büyüklüğünde deprem – Karabük Haber Postası · 28.12.2023,

[…] ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 12.34’te merkez üssü Malatya’nın Yeşilyurt […]


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: