Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde motosiklet şoförünün havada taklalar atarak yola savrulduğu kazanın imgeleri ortaya çıktı.
Edinilen bilgilere nazaran, Çaydeğirmeni beldesinde 22 Ağustos günü akşam saatlerinde Merkez Mahallesi 19 Mayıs Caddesi’nde seyir eden Mert İnamoglu’nun kullandığı 67 ADM 998 plakalı motosiklet, 14 GH 683 plakalı arabayla çarpıştı. Çarpışmanın tesiri ile devrilen motosikletin şoförü havada takla atarak süratle yola savruldu. Kaza sonrası olay yerine çok sayıda jandarma ve sıhhat takımları sevk edildi. Ağır yaralanan motosiklet şoförü, olay yerinde yapılan birinci müdahalenin akabinde hastaneye kaldırıldı. Bedeninde çok sayıda kırık olduğu tespit edilen şoförün ameliyat olacağı öğrenilirken, kazanın bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan imgeleri ortaya çıktı.
Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.