Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Zonguldak’ta Zafer Bayramı resepsiyonu

Zonguldak Yayın: 01.09.2023 20:12
İhlas Haber Ajansı
Zonguldak’ta Zafer Bayramı resepsiyonu

Zonguldak’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu düzenlendi.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101.yıl dönümü münasebetiyle Zonguldak Valiliğince düzenlenen “Zafer Bayramı Kabul Töreni”nde Vali Osman Hacıbektaşoğlu eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte konuklarını ağırladılar. Kabul merasimine Milletvekilleri Muammer Avcı, Av.Saffet Bozkurt,Deniz Yavuzyılmaz, Belediye Lideri Dr.Ömer Selim Alan eşi Ceyda Alan, Kdz.Böl.Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur eşi Neslihan Uğur,İl protokolü,mülki ve askeri erkan,emniyet mensupları, STK lider ve üyeleri katıldı.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu ile eşi Güney Hacıbektaşoğlu Zafer Bayramı Kabul merasiminde şehit yakınları ile gaziler ve aileleriyle yakından ilgilenerek sohbet etti.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Spor Yayın: 18.06.2024 16:52
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor’da geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı

Samsunspor’da “Kurban Bayramı” nedeniyle geleneksel bayramlaşma töreni gerçekleşti.

Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan bayramlaşma törenine Samsunspor Futbol Kulübü İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, Samsunspor Futbol Kulübü Operasyon Direktörü ve İcra Komitesi Üyesi Soner Soykan, TFF Bölge Müdürü Haluk Tan, İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güven, Samsunspor Kulübü yönetimi, Samsunspor divan kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşma yapan Samsunspor İcra Komitesi Üyesi Suat Çakır, “Samsunspor adına hepinizin bayramını kutlarım. İnşallah böyle nice bayramları Süper Lig’de olarak hep beraber kutlarız” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Paylaş: