Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

YÖKAK ve MÜDEK Değerlendiricisi Yalçınkaya’dan Rektör Özölçer’e ziyaret

Zonguldak Yayın: 10.06.2024 12:52
İhlas Haber Ajansı
YÖKAK ve MÜDEK Değerlendiricisi Yalçınkaya’dan Rektör Özölçer’e ziyaret

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, YÖKAK ve MÜDEK Değerlendiricisi Prof. Dr. Mualla Yalçınkaya’yı makamında ağırladı.

Eğitim toplantısı kapsamında “Program Akreditasyonu” başlıklı bir sunum yapmak üzere ZBEÜ’ye gelen Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) ve Mühendislik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (MÜDEK) değerlendiricisi Prof. Dr. Mualla Yalçınkaya ve eşi KTÜ Tarih Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Alaaddin Yalçınkaya, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Genel Sekreter Prof. Dr. Zehra Safi Öz de yer aldı.

Ziyaretten ve Yalçınkaya’nın gerçekleştireceği sunumdan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Özölçer, bir süre misafirleriyle sohbet etti. Prof. Dr. Mualla Yalçınkaya ve Prof. Dr. Mehmet Alaaddin Yalçınkaya ise misafirperverliğinden dolayı Rektör Özölçer’e teşekkürlerini sundu.

Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileri ile son buldu.


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: