Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Yenice Belediyesi Tüm Birimleri İle Sahada

Yenice Yayın: 19.07.2022 13:27
Yenice Belediyesi Tüm Birimleri İle Sahada

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı,  “Afetin izlerini silebilmek için tüm birimlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.

Başkan Çaylı yaptığı açıklamada; “İkinci kez yoğun ve etkili yağışlar nedeniyle birçok mahallemizde yeniden tahribat oluştu. Yaşanan ikinci sel afeti sonrası ağır hasar alan mahallelerimizde yaraları sarmaya çalışıyor, çöken yollarda ulaşımın yeniden sağlanması adına çalışmalarımız tüm hızıyla sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın mağduriyetlerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için tüm gücümüzle bayram öncesi ve sonrasında sahada olarak, bayram sonrası ilk mesai gününde Karşıyaka Mahallesinde başladığımız çalışmalarımıza, mesainin ikinci gününde bugün itibariyle Menderes Mahallesinde devam ediyoruz. Ekiplerimiz tarafından Menderes Mahallesinde sel nedeniyle çöken ana yolda asfalt sökümünün ardından zemin düzeltme ve sağlamlaştırma çalışması yapılıyor. Alt yapı çalışmasının tamamlanmasının ardından yola parke döşeyerek, inşallah çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız. Mahallerimizde afetin izlerini silebilmek ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte Başardık, Yine Birlikte Başaracağız” dedi. (Nurettin Acar)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç hırsızlığından aranıyordu: Alkollü ve ehliyetsiz araç kullanırken yakayı ele verdi

Kastamonu Yayın: 18.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı

Kastamonu’da araç hırsızlığından aranan şahıs, ehliyetsiz ve alkollü araç kullanırken yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Araç İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, dün ilçede iki aracın çalındığı ihbarı üzerine harekete geçerek geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler, yaptıkları çalışma sonucu araçları terk edilmiş halde buldu. Hırsızlığı M.G. isimli şahsın gerçekleştirdiğini tespit eden polis ekipleri, şüpheliyi Araç ilçesinde başka bir aracı kullanırken yakaladı. Ekiplerin yaptığı kontrollerde şüphelinin 1,90 promil alkollü olduğu, ayrıca ehliyetinin de bulunmadığı belirlendi. M.G.’ye ehliyetsiz ve alkollü araç kullanmaktan toplam 40 bin 468 lira para cezası uygulayan ekipler gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs çıkarıldığı mahkemece ‘hırsızlık’ suçundan tutuklandı.