Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Yavru ayıların otomobille gülümseten yarışı

Dünya Yayın: 21.08.2023 04:24
İhlas Haber Ajansı
Yavru ayıların otomobille gülümseten yarışı

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yol kenarında koşarak arabayla yarışan 2 yavru ayı, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Azdavay ilçesinde ormanlık alandan çıkarak ana yola kadar inen yavru ayılar, araç sesleri sonrasında koşmaya başladı. Adeta yoldan geçen araçlarla yarışan ayıların yol kenarındaki koşusu gülümsetti. Ayıları gören şoförler, o anları cep telefonlarıyla görüntüledi. Bir mühlet koşan yavru ayılar daha sonra gözden kayboldu.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)