Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Vergili: “AK Parti’nin İçinde Hala FETÖ Artıkları Var”

Manşet Yayın: 18.09.2023 16:28
Vergili: “AK Parti’nin İçinde Hala FETÖ Artıkları Var”

MHP’nin 14. Olağan Genel Kurulunda konuşan Belediye Başkanı Rafet Vergili: Cumhur ittifakını sıkıntıya sokacak ve  rencide edecek söylemlerde bulunmadıklarını belirterek, ” AK Parti’nin içerisindeki FETÖ artıkları bizi zedelemeye çalışmaktadır. AK Parti bu oyuna gelmeyecek” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 14. Olağan İl Kongresinde  konuşan Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti’nin içinde hala FETÖ artıklarının olduğunu söyledi. Konuşmasında Cumhur İttifakı ile ilgili yaptığı eleştirileri hatırlatan Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şimdiye kadar Cumhur İttifakını sıkıntıya sokmak, rencide etmek için söylemlerde bulunmadıklarının altını çizerek, “Bunu kim söylüyorsa çıksın karşıma göreyim. Kim sıkıntıya düşüyorsa çıksın boyunu bir görelim. AK Partili mi görelim bakalım. AK Parti’nin içerisindeki FETÖ artıkları bizi zedelemeye çalışmaktadır” dedi.

AK Parti’nin oyuna gelmemesi gerektiğini ifade eden Belediye Başkanı Rafet Vergili;

“Cumhur İttifakına karşı olduğumuzu söyleyenler var. Bugün tek bir fire vermeden nasıl karşı çıkmışız. Elbette eleştireceğiz. Yöremizdeki hizmetler hakkında AK  Parti için, eski il başkanları için eleştiri yapmışızdır.  Bizi de eleştirecekler. Ama Cumhur ittifakını ne sıkıntıya sokmak ne de rencide etmek için  söylemlerde bulunmadık.  Kim söylüyorsa çıksın karşıma göreyim. Onlar kim görelim bakalım. Kim sıkıntıya düşüyorsa çıksın boyunu bir görelim. AK Partili mi görelim bakalım. AK Parti’nin içerisindeki FETÖ artıkları bizi zedelemeye çalışmaktadır.  AK Parti’de bu oyuna gelmeyecek. Karabük’e önümüzdeki 200 yıla imzasını buradaki arkadaşlarla birlikte atmıştır. Karabük 200 yılını bizimle garantiledi. Her birinize teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Huzurevinde 18 kişi zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı

Gündem Yayın: 23.09.2023 00:48
Kaynak: İHA
Huzurevinde 18 kişi zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı

Bolu’nun Gerede ilçesinde bir huzurevinde 18 kişi, zehirlenme kuşkusuyla hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye nazaran, Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan 18 vatandaş, akşam saatlerinde rahatsızlandı. İshal, kusma ve bulantı belirtileriyle rahatsızlanan vatandaşlar, zehirlenme kuşkusuyla Gerede ve Bolu’daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Gece saatlerinde hastaneye kaldırılan huzurevi sakinlerinin tedavileri devam ederken, Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nce besin ve sudan incelenmek üzere numune alındığı öğrenildi.

Paylaş: