Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Yavuz’dan Aile Destek Merkezlerini Ziyaret

Manşet Yayın: 02.05.2024 13:41
Vali Yavuz’dan Aile Destek Merkezlerini Ziyaret

Vali  Mustafa Yavuz, Karabük Merkez Bayır Mahallesi ve Cumayanı Köyünde yeni açılan Aile Destek Merkezleri’ni (ADEM) ziyaret etti.

Kadın ve genç kızlar ile okul öncesi çocukların yararlanacağı Karabük Merkez Bayır Mahallesi ve Cumayanı Köyünde yeni faaliyetle geçen Aile Destek Merkezleri’ni ziyaret eden

Vali Mustafa Yavuz,  merkezlerde sunulan hizmetler, açılan kurslar, kreşlerin faaliyetleri ve yürütülen faaliyetler hakkında görevli personellerden bilgi aldı.

Vali Mustafa Yavuz, yeni faaliyete geçen Aile Destek Merkezleri’nin toplumun her kesimine yönelik önemli hizmetler sunduğunu ifade ederek; merkezlerin, özellikle kadınların meslek edinmelerine, aile içi iletişim konularında bilinçlenmelerine ve çocukların eğitiminde önemli katkı sağladığını vurguladı.

Vali Yavuz, “Kadınlarımızın ve çocuklarımızın daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için bu merkezlerin faaliyetlerini desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Vali Mustafa  Yavuz’a ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Mustafa Şahin de eşlik etti. (Ramazan Öztürk)

Vali Yavuzdan Aile Destek Merkezlerini Ziyaret21u jpg Vali Yavuzdan Aile Destek Merkezlerini Ziyaret3

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Safranbolu’da 106 yaşındaki kadın bahçede ölü bulundu

Gündem Yayın: 13.06.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Safranbolu’da 106 yaşındaki kadın bahçede ölü bulundu

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde 106 yaşındaki yaşlı kadın evinin bahçesinde ölü bulundu.

Olay, Atatürk Mahallesi Sağlık Sokak’ta meydana geldi. Şaziye Demiralp (106) isimli kadını bahçede hareketsiz bir şekilde yatan gören komşuları durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde yaşlı kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemenin ardından Demiralp’in cenazesi otopsi yapılmak üzere Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Paylaş: