Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Vali Gürel’den Gazetemize Kutlama Mesajı

Gündem Yayın: 12.10.2021 12:37

Karabük Valisi Fuat Gürel, Gazetemizin 66.  Yayın Yılını kutlayarak, “Karabük Postası Gazetesinin 66 yıllık yayın serüveni bizleri gururlandırmaktadır” dedi.

Vali Fuat Gürel Gazetemizin 66. Yılı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp, aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli örgütlerdir.

Bu çerçevede; Karabük’te gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Karabük Postası gazetesinin 66 yıllık yayın serüveni bizleri gururlandırmaktadır. Karabük Basınının gerek kamuoyunu bilgilendirmede, gerekse kamu adına görevlerini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir.

Bu vesileyle Karabük’ün yayın hayatına devam eden en eski gazetesinin 66. Kuruluş yıldönümünü kutlar; halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması işlevinin yıllarca sürmesi temennisiyle başarılarınızın devamını dilerim.”

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

KARBARTINDER’den kadın mahkumlarına yönelik proje

İlçe Haberleri Yayın: 25.05.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı
KARBARTINDER’den kadın mahkumlarına yönelik proje

Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanarak hibe desteği almaya hak kazanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi imza töreni Vali Mustafa Yavuz’un katılımıyla gerçekleşti.

Karabük Bartınlılar Derneği tarafından hazırlanan “Kadın Emeği Üretime Dönüşecek” projesi hibe desteği almaya hak kazandı.

Projenin imza töreni Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleşti. Projeyle Karabük T Tipi Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan kadın mahkumlara yönelik düzenlenecek mesleki eğitimler ile hayatlarına yararlı olabilecek beceriler kazanmaları ve tekrar suça karışmalarının önlenmesi hedefleniyor.

İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Fikret Erdoğan ve Müdürlük personelinin de yer aldığı imza töreninde, Vali Mustafa Yavuz, “Derneğimizi tebrik ediyorum. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş: