Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Türkiye, FIFA dünya sıralamasında 42. sıraya geriledi

Spor Yayın: 21.09.2023 15:17
Türkiye, FIFA dünya sıralamasında 42. sıraya geriledi

A Milli Futbol Takımı, FIFA dünya sıralamasında 1 basamak gerileyerek 42. sırada düştü.

FIFA, internet sitesinde güncellenmiş dünya sıralamasını açıkladı. Arjantin bin 851 puanla zirvedeki yerini korurken, bin 840 puanla Fransa ikinci, bin 837 puanla Brezilya da üçüncü sırada yer aldı. Bir öncesi sıralamaya göre Portekiz, 1 basamak yükselerek bin 728 puanla sekizinciliğe yerleşirken, İtalya ise 1 sıra düşerek bin 727 puanla dokuzuncu sıraya geriledi. A Milli Futbol Takımı ise 1475 puanla 1 basamak aşağı inerek 42. sırada kendine yer buldu. FIFA, bir sonraki dünya sıralamasını 26 Ekim’de açıklayacak. (İHA)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tatilciler, Bolu’nun doğa harikasına akın etti

Dünya Yayın: 17.06.2024 16:45
İhlas Haber Ajansı

Bolu’nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı, Kurban Bayramı’nın 2’nci gününde tatilcilerin akınına uğradı.
Bolu’nun incisi olarak tabir edilen Gölcük Tabiat Parkı, Kurban Bayramı’nın 2’nci gününde güzel havayı değerlendirmek isteyen tatilcilerin akınına uğradı. Şehir merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan Tabiat Parkı’nın piknik alanlarını vatandaşlar doldurdu. Mangal ve piknik yapan vatandaşlar temiz havada tatil yapma fırsatı buldu. Göl manzarasına karşı bol bol fotoğraf çekilen tatilciler, göl etrafında yürüyüş yaparak temiz havanın tadını çıkardı.
Gölcük Tabiat Parkı’nın manzarasına karşı eşiyle birlikte oturan Gönül Kilitçi, “Hava güzel, ne sıcak ne soğuk. İnsanlar kalabalık. Epey kalabalık Gölcük. Bizde kalabalığı pek sevmiyoruz ama burada bir kafa dinleyelim dedik” diye konuştu.

Paylaş: