Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Tezsever, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Gündem Yayın: 03.07.2022 13:03 |Güncelleme:04.07.2022 07:50

Karabük’te Emniyet Müdürlüğü yaptığı dönemde başarıları ile adından sıkça söz ettiren 1. Sınıf Emekli Emniyet Müdürü Serhat Tezsever Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı oldu.

Tezsever, Karabük Emniyet Müdürü iken 15 Temmuz darbe girişiminde yaptığı kahramanlıkları ile Türkiye’ye mal olmuştu.  Tezsever, tüm bu başarılarına rağmen Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Polis Başmüfettişliğine getirilmişti.

Öte yandan  Emniyet Müdürü Tezsever’e Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan sahip çıktı. Serhat Tezsever’in Belediye Başkanı Uğur Sertaslan’ın daveti üzerine Gemlik Belediyesi’nde memur Başkan Yardımcısı olacağı öğrenildi.
Meslek hayatı boyunca yaptığı hizmetlerinden dolayı sayısız ödülü ve takdirnamesi bulunan Serhat Tezsever’in önümüzdeki günlerde bu göreve başlayacağı ifade edildi. Tezsever’in gelirini şehit ailelerine bıraktığı Devlet Güvenliğimiz İçinde İstihbarat adlı Emniyet Genel Müdürlüğünce tavsiye edilmiş kitabı bulunuyor.
Öte yandan Serhat Tezsever’in emekliliğe sevk edilmesi ile hukuki süreç devam ediyor. (Nurettin Acar)


Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kemikli Rampaları’nda tatil dönüşü yoğunluğu sürüyor

Gündem Yayın: 23.06.2024 00:52
İhlas Haber Ajansı
Kemikli Rampaları’nda tatil dönüşü yoğunluğu sürüyor

İstanbul’u Karadeniz’e bağlayan ve 21 ilin geçiş noktası olan Karabük’ün Kemikli Rampaları’nda bayram tatilinin dönüş yoğunluğu devam ediyor.

Kurban Bayramı tatilinin bitimine 1 gün kala memleketlerine gelen vatandaşların evlerine dönüşü sürüyor. İstanbul’un Karadeniz’e bağlantısının sağlandığı Karabük’ün Eskipazar ilçesinde yer alan Kemikli Rampaları’nda İstanbul istikametine trafik yoğunluğu akıcı bir şekilde devam ediyor.

Uzun araç trafiği ise dron ile görüntülendi.

Paylaş: