Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

TEMA Vakfı Gönüllü İlçe Sorumluları Arıyor

Gündem Yayın: 30.03.2017 14:44
TEMA Vakfı Gönüllü İlçe Sorumluları Arıyor

 

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), Karabük’te gönüllü ilçe sorumluları arıyor.

Daha yaşanılabilir bir gelecek için Türkiye genelinde gönüllü sorumlular kampanyası başlatan TEMA Vakfı, bu kapsamda Karabük’ün Safranbolu, Yenice, Eskipazar,  Eflani ve Ovacık ilçelerinde gönüllü ilçe sorumluları arıyor.

TEMA Vakfı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “TEMA Vakfı; ufuk ve hedeflerinin benimsemiş,  tercihen 30 yaşından büyük, aktif sorumlu yurttaş olarak çevre sorunlarının çözümünde rol almak isteyen, gönüllü olarak TEMA Vakfı’nın ilgili ilçelerdeki faaliyetlerini yürütecek ve TEMA Vakfı’nı temsil edebilecek, okuyan, araştıran, çevre sorunlarına karşı duyarlı ve ilgili ilde yürütülecek olan çevre aktivitelerinde etkin olarak yer alabilecek, çalışmalara zaman ayırabilecek,

gönüllülerle birlikte ve gönüllü olarak çalışmaktan keyif alan TEMA Vakfı’nın değerleri doğrultusunda başta topraklarımız olmak üzere tüm doğal varlıkları koruma mücadelemizde bize gönüllü olarak destek verebilecek ilçe sorumluları arıyoruz” denildi.

Açıklamada ayrıca gönüllü ilçe sorumlusu olmak isteyen adayların resimli özgeçmişlerini 21 Nisan  2017 tarihine kadar [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği belirtildi.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Gündem Yayın: 13.07.2024 04:52
İhlas Haber Ajansı
Zorla alıkoyup darp etmeye tutuklama

Samsun’da bir kişiyi boş arazide zorla alıkoyup darp ve tehdit ettiği iddia edilen şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi Cedit Mahallesi Kadife Sokak’ta bulunan boş arazide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.Ö.’yü götürdüğü boş arazide darp edip zorla alıkoyup tehdit ettiği iddia edilen M.A. (24), şikayet üzerine İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin takibi sonucu yakalandı. Bugün Samsun Adliyesine sevk edilen M.A., “kişiyi hürriyetinden yoksun kılmaz kasten yaralama ve tehdit” suçlarından çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Paylaş: