Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Tatbikatlar Sona Erdi

Bartın Yayın: 21.04.2016 09:00
Tatbikatlar Sona Erdi

BARTIN Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde önceden tamamlanan hizmet içi eğitim seminerlerinin ardından iş güvenliği, üretim, standardizasyon, mesaha ve dikili satış konularında arazide yapılan hizmet içi eğitim tatbikatları sona erdi. Bartın ve Ulus Orman İşletmelerini kapsayan arazi tatbikatının sonuncusu Ulus Orman İşletme Müdürlüğü Drahna Şefliğinde yapıldı. Tatbikatlar Zonguldak Orman Bölge Müdür Yardımcısı Engin Keleş başkanlığında İşletme Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan, İşletme Müdürleri Mahmut Şentürk ve Mustafa Dağdeviren’nin yanında müdür yardımcıları, işletme şefleri, orman muhafaza memurları ve Orman Kooperatif Başkanları ve çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaziantep FK, günde çift antrenmanla yeni sezona hazırlanıyor

Spor Yayın: 17.07.2024 16:37
İhlas Haber Ajansı

Gaziantep FK, Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu hazırlıklarını kamp yaptığı Bolu’da sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Selçuk İnan yönetiminde yapılan antrenmana futbolcular, ısınma hareketleriyle başladı. Kırmızı-siyahlılar, yaklaşık 1.5 saat süren idmanda top sürme, pas, kuvvet ve istasyon çalışmaları üzerinde durdu.

Gaziantep FK, bu akşam yapacağı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.

Kırmızı-siyahlı ekip, yarın oynayacağı hazırlık maçının ardından Bolu kampını tamamlayacak.

Paylaş: