Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Tahsin Tam: “İlk devre hiçbir şey yapamadık”

Spor Yayın: 20.08.2023 16:12
İhlas Haber Ajansı
Tahsin Tam: “İlk devre hiçbir şey yapamadık”

Ahlatcı Çorum FK Teknik Yöneticisi Tahsin Tam, Giresunspor maçının akabinde yaptığı açıklamada, “Bugün bizim için iki farklı devre vardı. Birinci devre hiçbir şey yapamadık. Tabiri caizse alanda ruh gibiydik” dedi.

Giresunspor maçının akabinde basın toplantısında konuşan Teknik yönetici Tahsin Tam, maçta oyuncuların zorlandığına dikkat çekti.

Geçen hafta aldıkları 3-0’lık galibiyetin tesirini gördüklerinin altını çizen Tam, “Rehavete çabucak kapıldığımızı fark ettik. Devre ortası oyuncularımızla gerekli irtibatı kurduk. Çok farklı ikinci bir devreye başlangıç yaptık. İkinci yarıda sonlandırmada başarılı olamadığımız 7-8 durumumuz vardı. Onlardan bir adedini değerlendirebilmiş olsaydık. Çok farklı bir maç olabilirdi. Natürel ki bu yenilgi ziyadesiyle üzdü. Kendimize dönüp bir farkındalık oluşturma fırsatı oluşturdu. Bu maçta neler yapmamız gerektiğini daha yeterli anladık. Daha fazla gayret etmemiz gerektiğini, neler yapmamız gerektiğini gördük” diye konuştu.

“Kendimize çekidüzen verip önümüzdeki maça hazırlanacağız”

Gereken dersi kendi ismine ziyadesiyle çıkardığını vurgulayan Tam, “Nelerin eksik olduğunu bu maç bize net formda gösterdi. Kendimize çekidüzen verip önümüzdeki maça hazırlanacağız. Alanımızda birinci maçımız. Hem bizler hem grup hem de seyircilerimiz üzüldü. Lakin futbolda olan şeyler. Özeleştiriyi önemli halde yapmak zorundayız” halinde konuştu.

Bir basın mensubunun, “Çorumspor olarak biz rakibimize karşı nasıl oynadık ya da nerelerde oynayamadık?” istikametindeki soruyu ise Tam, “İlk 45 dakika hiçbir şey oynamadık. Giresunspor değil diğer bir kadro olsa yeniden hiçbir şey üretemezdik. Buna çok konsantrasyon ve deplasmanda aldığımız galibiyet sebep olabilir. Biz çaba etmeden de kazanabiliriz moduna girmiş olabilir oyuncular. Bunu biz yönetmeye çalıştık. Birtakım şeyleri gözlemliyoruz. Kadromuzla 24 saat geçiriyoruz. Bence rahatlık, çok özgüven ve kibir vardı biraz” kelamlarıyla yanıtladı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)