Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Sürücüler yollarda, sağlıkçılar ve hastalar da hastanede Atatürk’ü andı

Gündem Yayın: 10.11.2021 10:03
Sürücüler yollarda, sağlıkçılar ve hastalar da hastanede Atatürk’ü andı

Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83’üncü yıl dönümünde saatler 09.05’i gösterdiği anda Karabük’te hayat durdu. Yollarda sürücüler araçlarının başında, sağlık çalışanları ve hastalar ise hastane içinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygı duruşunda bulundular.
Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83’üncü yıl dönümünde Karabük’te hayat 1 dakikalığına durdu. Saatler 09.05 olduğunda Demirçelik kavşağında sürücüler, araçlarından inerek Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşunda bulundu. Siren sesinin ardından saygı duruşunu sonlandıran sürücüler, araçlarına binerek yollarına devam etti.
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ise doktorlar, sağlık çalışanları ve hastalar ise hastane içinde saygı duruşunda bulunarak, istiklal Marşı’nı hep bir ağızdan okudu.

Basliksiz 7 kopya 7

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boğulma tehlikesi geçiren anne ve oğlunun kurtarılma anı kamerada

Gündem Yayın: 23.07.2024 20:30
İhlas Haber Ajansı

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde dalgalı denizde dip akıntıya kapılarak boğulma tehlikesi geçiren anne ve oğlunun kurtarılma anı an be an kameralara yansıdı.

Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’da dalgalı denize giren bir kadının yardım çığlıklarını duyan oğlu annesini kurtarmak için denize girdi. Dip akıntıya kapılan anne ve oğul bölgede ki vatandaşların yardımları ile kurtarılarak sahile alındı. O anlar aksiyon kamerasına yansıdı. Dip akıntıya kapılıp boğulma tehlikesi yaşayan anne ve oğul kurtarıldığı anlar görüntülenirken, çevredeki vatandaşlarda olayı pür dikkat izledi.

Paylaş: