Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Sözen’den Adaylığa Yeşil Işık

Manşet Yayın: 26.09.2023 16:34 |Güncelleme:28.12.2023 11:57
Sözen’den Adaylığa Yeşil Işık

İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen Safranbolu Belediye Başkan Adaylığı ile ilgili olarak, yaptığı açıklamada “Verilecek her göreve talibim, görevden asla kaçmam” diyerek, Belediye Başkan adaylığı için açık kapı bıraktı.

Karabük Birlik Medya Gün Ortası Programında Hakan Tuçer’in konuğu olan  İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Safranbolu Belediye Başkanlığı adaylığına isminin  geçtiğiyle ilgili soruya, “Verilecek her göreve talibim, görevden asla kaçmam” şeklinde cevap vererek adaylığa yeşil ışık yaktı.

Kendisinin asla bir göreve talip olmayacağını ancak bir görev tevdi edildiği takdirde onu en iyi şekilde yapacağını ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen; “Benim en önemli parametrem sokağın ne dediğidir, vatandaşın ne düşündüğüdür. Vatandaş sizi nerede görmek istiyorsa alır oraya koyar” dedi.

Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili olarak Parti Teşkilatlarını işaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen,  “Kamuoyunun ne dediği çok önemlidir bunu önemsiyoruz. Kamuoyunun düşündüğünü, sokağın düşündüğünü biz kendi içimizde parti teşkilatlarımızla  değerlendirip en iyisini arayıp bulmaya çalışırız” diye konuştu.

“GÖREVDEN ASLA KAÇMAM”

Üç Dönemdir Safranbolu’dan İl Genel Meclis Üyeliği yaptığını hatırlatan Başkan Sözen; “Biz burada hizmet ediyoruz. 31 Mart 2024 akşamı saat 17.00’a kadar görevim ve sorumluluğum İl Özel İdaresinde devam edecek. Ben bu görev sürem içersinde en iyi şekilde İl Özel İdaremizi ve beni buraya gönderen insanların teveccühüne layık olamaya çalıştım ve yaptığım işi de en iyi şekilde yapmaya çalıştım.  Ben siyasi hayatıma partimin kuruluşuyla beraber başladım, köy temsilciliğiyle, mahalle başkanlığıyla, sandık müşahitliyle bu görevlere başlamış kişiyim. Safranbolu İlçemizde  Yönetimlerde bulundum. Üç dönemdir de İl Genel Meclisi Üyesi olurken de bu partideki arkadaşlarım da bilir hiç bir göreve asla kendim talip olmadım ama bu konuyla ilgili benim en önemli parametrem sokağın ne dediğidir, vatandaşın ne düşündüğüdür. Vatandaş sizi nerede görmek istiyorsa alır oraya koyar. Ben bu konuyla ilgili asla bir göreve talip olmam ama kendime bir görev tevdi edildiğinde de bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışırım.  Bize ne görev verileceğini ben bilmiyorum önümüzde yerel seçimler var el birliğiyle, gönül birliğiyle, yeni kurulan teşkilatlarımızın yapısıyla yeni bir heyecan oluştu. Ne düşünülür, ne görev verilir bilemiyorum ama verilecek her göreve talibim, görevden asla kaçmam.  Kamuoyunun her yerel seçim öncesi bu şekilde  bizim veya bizim dışımızdaki diğer arkadaşlarla ilgili böyle beklentileri olur. Kamuoyunun ne dediği çok önemlidir bunu önemsiyoruz. Kamuoyunun düşündüğünü, sokağın düşündüğünü biz kendi içimizde parti teşkilatlarımızla  değerlendirip en iyisini arayıp bulmaya çalışırız” şeklinde konuştu. (Ramazan Öztürk)

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Boluspor’un altyapı tesislerinde yangın çıktı

Gündem Yayın: 01.03.2024 08:48
İhlas Haber Ajansı
Boluspor’un altyapı tesislerinde yangın çıktı

Boluspor’un altyapı tesislerinde çıkan yangın paniğe sebep oldu.

Olay, Karaçayır Mahallesi’nde Murat Canbaş Caddesinde bulunan Boluspor Yılmaz Becikoğlu Altyapı Tesislerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 katlı tesislerin üst katında altyapı oyuncularının kaldığı odada elektrik tesisatından kaynaklı yangın çıktı. Tesislerde kalan oyuncular dışarıya tahliye edildi. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kontrol altına aldı.

Yangın sebebiyle odada maddi hasar meydana geldi.

Paylaş: