Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Ses ve Resim yarışmasına başvurular başladı

Yenice Yayın: 04.10.2021 13:13
Ses ve Resim yarışmasına başvurular başladı

Yenice Belediyesi tarafından bu yıl 23’ncüsü yapılan Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri dahilinde Türk Halk Müziği Ses Yarışması ve öğrenciler arasında yapılacak olan YENİCE konulu resim yarışması düzenlenmiştir.

Türk Halk Müziği Ses Yarışması için başvurular  4 Ekim tarihinde başlarken, 25 Ekim 2021 tarihinde sona erecek. Ses yarışmasının birincisine 1.000.00 TL, ikinciye 750.00 TL, üçüncüye ise 500.00 TL ödül verilecek. Ayrıca öğrenciler arasında yapılacak resim yarışması için ise başvurular başlarken,  25 Ekim 2021 tarihinde sona erecek. Öğrencilerin çizim yapacakları yarışmanın birincisine 750.00 TL, ikincisine 500.00 TL , üçüncüsüne 250.00 TL ödül verilecek.

Her iki yarışmaya katılacak isimler, 04 Ekim 2021 Pazartesi gününden itibaren 25 Ekim 2021 Pazartesi akşamına kadar, Yenice Belediye Başkanlığı Sosyal Medya ve İletişim Sorumlusu Dilek Kocabaş’a kayıtlarını yaptırabilecekler.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Yayın: 21.05.2024 00:48
İhlas Haber Ajansı
120 sporcunun katıldığı tenis turnuvası sona erdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Tenis İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Tenis Turnuvası sona erdi. 120 sporcunun katıldığı turnuvada dereceye giren tenisçilere ödülleri törenle verildi.

Abant Tenis İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleştirilen turnuva yoğun katılımla gerçekleştirildi. 6 kategoride mücadele eden sporcular dereceye girebilmek için ter döktü. Müsabakaların final mücadeleleri sonunda 1 ve 2’nci olan sporcular belli oldu. Turnuvanın ödül töreni Abant Tenis İhtisas Kulübü’nde gerçekleştirildi. Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, Spor Şube Müdürü Kubilay Kalaycıoğlu, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Beykoz, sıra sporcular ve yakınları katıldı.

“Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur”

Bolu Tenis İl Temsilci ve Kulüp Başkanı Ahmet Ulusoy, “Düzenlediğimiz turnuvalar, bu sporcuları yukarıya çıkarmak için atılan önemli adımlardır. Kulübümüz ve sporcularımız büyük bir aile olmuştur. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise turnuvanın düzenlenmesine emeği geçenlere teşekkür ederken, sporun yaşam biçimi haline getirilmesi temennisinde bulunarak, dereceye giren sporcuları tebrik etti. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de Bolu’da tesisleşme oranının arttığını ifade ederek, tenisin geldiği noktanın da çok önemli olduğunu söyledi. Güler, sporcuları ve turnuvada emeği geçenleri tebrik etti.