Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Samsunspor- İstanbulspor maçı yağış nedeniyle 12. dakikada ertelendi

Spor Yayın: 05.09.2023 12:12
İhlas Haber Ajansı
Samsunspor- İstanbulspor maçı yağış nedeniyle 12. dakikada ertelendi

Trendyol Muhteşem Lig’in 4. haftasında Samsunspor ile İstanbulspor müsabakası ağır yağış hasebiyle 12. dakikada ertelendi. Gayret TFF tarafından belirlenen bir tarihte daha sonra oynanacak.

Samsunspor ile İstanbulspor, ligin 4. haftasında Samsun 19 Mayıs Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Gayretin hakemi Burak Şeker, maçın 12. dakikasında topun yerde sekmediğini ve ilerlemediğini fark edince maçı durdurdu.

Eline topu alan hakem Şeker, birkaç farklı noktada topun sekip sekmediğini denedi. Hakem ve futbolcular sahanın temizlenmesi için kısa süreliğini soyunma odasına gittiler. Yağmur tesirini azaltmayınca tekrar yardımcılarıyla birlikte alana giren hakem Burak Şeker, birkaç denemeden sonra da top sekmeyince her 2 grubun kaptanları ve teknik yöneticilerini yanına çağırarak müsabakanın ertelendiğini bildirdi.

Stattan yapılan anonsta maçın Türkiye Futbol Federasyonu’nun belirleyeceği öbür bir tarihte oynanacağı açıklandı.

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Ormanlık alanda yaban kedisi cep telefonu ile görüntülendi

Dünya Yayın: 29.05.2024 20:45
İhlas Haber Ajansı
Ormanlık alanda yaban kedisi cep telefonu ile görüntülendi

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde, bir kişi ormanlık alanda yaban kedisine rastladı. O anları ise cep telefonu ile kaydetti.

Devrek ilçesine bağlı Akçasu köyüne doğa yürüyüşü için giden Muhammet Bayram, Muhammet Kalmaoğlu ve Adem Ören ile Mustafa Çelikbilek; Akçasu köyüne yürüyüş yaparken önlerine yaban kedisi çıktı. O anları cep telefonuyla kaydeden Adem Ören, kediyi görüntülerken yaşadığı o anları anlattı. Ören, “Vahşi bir hayvan olduğunu düşündüğümüz yaban kedisi olarak tahmin ettiğimiz hayvanı gördük. Biz her pazar günü doğa yürüyüşlerine, gidiyoruz. Bu pazar oraya gittiğimizde bir anda karşımızda belirdi, sanki bizlere poz veriyormuş gibi duruyordu. Görmek istedik, bir süre hareket etmedi, bizim için heyecan verici bir an oldu” dedi.

Paylaş: