Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Safranbolu MHP İlçe teşkilatı Görev Bölümünü Yaptı

Safranbolu Yayın: 24.07.2017 14:31
Safranbolu MHP İlçe teşkilatı Görev Bölümünü Yaptı

Tokatlı: “Türkiye sevdamıza hizmet edeceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Başkanlığına atanan Celal Tokatlı ilk basın toplantısını yaparak görev bölümünü açıkladı.  dün MHP Safranbolu İlçe Teşkilatında yaptı Yönetim kurulu bir toplantı gerçekleştiren Başkan Tokatlı yeni yönetim olarak görev bölümü yaptıklarını açıkladı.

Basın toplantısına kendisini tanıtarak başlayan MHP Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı  “Ben 1961 Ovacık  doğumluyum, evli ve 2 çocuk babasıyım. 1986 yılında Kamu sektöründe başladığım ve 33 yıl süren çalışma hayatımın sonunda Mart-2017 tarihinde Karabük Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğünden emekli oldum . Çalışma hayatım boyunca mensubu olmaktan büyük onur duyduğum, düsturu “ Bizim İlkemiz, Önce Ülkemiz” ve sevdası Türkiye olan, Türkiye Kamu-Sene bağlı Türk Büro-Sen de 1992 yılında üye olarak başlayan 1998-2017 yılları arasında Şube Yönetim Kurulu Üyeliği, Şube Başkanlığı ve Genel Merkez Yöneticiliği ile devam eden görevlerimden emekli olmam nedeniyle ayrıldım. 2015-2016 yıllarında Karabük Kent Konseyinde görev almaktan dolayı duyduğum mutluluğu ayrıca belirtmek isterim” dedi

MHP Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı basın toplantısında açıklamasını şöyle devam ettirdi “Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası,  birlik ve bütünlüğü ile Yüce Türk Milletinin geleceğinde her zaman önemli rol oynayan  Milliyetçi Hareket Partisinde olmaktan ve hizmet etmekten büyük bir onur ve gurur duymaktayım. Bizleri bu görevlere getirerek teveccühlerini gösteren başta Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli olmak üzere, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Karabük ve Safranbolu teşkilatlarımıza siz değerli basın mensuplarına teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ediyorum. Rabbim görevimizi tam ve layıkıyla yapmayı nasip eder inşallah. Yıllardır içinde bulunduğum cemiyet hayatında,  kendime şiar edindiğim  ilkeli,  seviyeli ve sorumluğunun bilincinde olarak, her türlü görüş ve düşünceye karşı, saygılı ve hoşgörülü bir tutum izlemeye çalıştım. Şükürler olsun ki hiçbir kamu kurumu veya sivil toplum kuruluşu ile kavgam olmadı. Kanunların ve beşeri münasebetlerin sınırları içinde taşıdığım sorumluluğun bilincinde olarak, tüm çalışanların sesi ve kulağı olmak, onların hak ve hukukunu en iyi şekilde koruyup kollamak için mücadele ettim. Tüm arkadaşlarımın mutlu ve zor günlerinde  yanında olmaya  gayret gösterdim. Bugün de bizlere verilen onurlu ve kutsal yeni görevimize başlamış bulunduğumuzu huzurunuzda beyan ediyoruz. Atanmış olduğumuz görevlerimizde Partimize ve İlçemize yakışan bir şekilde durup dinlenmeden, aynı duygu düşünce, heyecan ve azmimizden hiç bir şey kaybetmeyerek çalışmak en büyük amacımız olacaktır. Çalışmalarımızın her aşamasında, başta kadirşinas halkımızla bütünleşerek, Devlet Erkanımızla karşılıklı saygı ve anlayış içinde, teşkilatımızın her kademesindeki dava arkadaşlarımızla omuz omuza çalışarak, Türkiye sevdamıza hizmet edeceğiz. Rabbim birliğimizi daim, gayretimizi muvaffak eylesin. Partimiz gün içerisinde açıktır tüm Safranbolu halkını ve tüm parti mensuplarımız gönüldaşlarımızı  bekliyoruz” dedi

Celal Tokatlı Başkanlığında Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu İlçe Teşkilatı yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Başkan Yardımcıları Berke Atay, Hasan Basri Kavsa, İlçe Sekreteri Cihan Temam, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Edip Ate, Kadın Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Burcu Çetinkaya, Üyeler, Emre Barboros Tunç, Murathan Özkan, Aydın Sertkaya, Cemal Akarsu, Emrah Yılmaz, Ali Osman Ünal, İsa Coşkun,Murat Özodabaş, Balamir Toker, Sadık Portakal, Hasan Şahin, Mehmet Acar ve Muharrem Kaba.

 

Paylaş:

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:56
Karabük’te Huzur ve Güven Uygulaması

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü  ekipleri,  İl Merkezi ve İlçelerde huzur ve güven uygulaması gerçekleştirdi.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi3 jpg

38 Ekip ve 101 personelin görev aldığı huzur ve güven uygulamasında  çeşitli suçlardan aranan 2 kişi yakalanırken, eksikliği tespit edilen 31 araca da cezai işlem uygulandı.

Karabukte Huzur ve Guven Uygulamasi1

Yapılan uygulamalara İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse de katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Müdür Köse, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için tüm görevlilerimizle sahadayız. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği ve şehrimizde mevcut huzur ve güven ortamının artarak devamı için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Ramazan Öztürk)

Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük Yayın: 15.11.2023 13:49
Karabük’te 12 yıl hapis cezası bulunan firari yakalandı

Karabük’te hakkında nitelikli cinsel saldırı suçundan 12 yıl hapis cezası ve yakalama kararı bulunan firari şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, il merkezinde yürüttükleri denetim faaliyetleri çerçevesinde hakkında “nitelikli cinsel saldırı” suçundan 12 yıl hapis cezası ile yakalama kararı bulunan ve açık cezaevinden firar ettiği tespit edilen K.K.’yı yakaladı.
Gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.
İl Emniyet Müdürlüğü, şehirde vatandaşların huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına ve suçluların vatandaşlar arasında rahat rahat dolaşmasına asla izin verilmeyeceğini belirtti. (İHA)

Karabük’te Sokak Ortasında Darp

Manşet Yayın: 03.12.2023 17:31
Karabük’te Sokak Ortasında Darp

Karabük’te arkadaşı ile caddede yürüdüğü sırada baba ve oğlunun saldırısı sonrası yüzü kanlar içinde kalan genç, ayakkabı dükkanına sığındı. Yaşanan saldırı anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay, Kemal Güneş Caddesi’nde meydana geldi. Cadde üzerinde arkadaşı ile birlikte yürüyen Ekrem Can Y. isimli genç, bu sırada arkalarından gelen baba ve oğlunun saldırısına uğradı. Peş peşe yüzüne aldığı yumruklar sonucu neye uğradığını şaşıran gencin yüzü kanlar içinde kalırken, cadde üzerindeki ayakkabı satışı yapılan bir dükkana sığındı. Bu sırada dayak yiyen gencin yanındaki arkadaşı ise saldıran şahsın babasını engellemeye çalışırken, yumrukların hedefi oldu. Vatandaşların meraklı bakışları arasında yaşanan olayda baba ve oğlu olay yerinden uzaklaşırken, yüzüne aldığı yumruklar sonucu kaşı yarılan genç olay yerine çağrılan ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. (İHA)

AW090487 02 scaled