Karabük Haber Postası
Topçu Galeri

Safranbolu Belediyesi’nin Cepte Anons uygulaması beğeni topladı

Manşet Yayın: 19.08.2023 15:48
Safranbolu Belediyesi’nin Cepte Anons uygulaması beğeni topladı

Safranbolu Belediyesi yaptığı tüm duyuruları gürültü kirliliğini önlemek adına cepte anons uygulaması ile vatandaşların cep telefonlarına taşımıştı. Telefonlarında Safranbolu Belediyesi’nden yapılan vefat, su kesintisi, elektrik kesintisi, meteorolojik uyarı, hizmetler gibi duyurulara cepte anons uygulaması ile cep telefonlarından ulaşabilen vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.

Android ve İOS işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarına indirilebilen cepte anons uygulaması ile Safranbolulular Belediye tarafından yapılan tüm duyurulara anında ve 7 gün 24 saat ulaşabiliyor. Cepte anons sistemi içerisinde vefat, kayıp, su kesintisi, elektrik kesintisi, etkinlik, meteoroloji, hizmet ve genel duyuruları barındırırken aynı zamanda olası afet durumlarında yazılımında bulunan düdük ve flaşlı S.O.S uyarı sistemi ile hayat kurtarmada ekiplere yardımcı olan bir uygulama olarak da ön plana çıkıyor.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Türkiye Yayın: 28.09.2023 10:18
Elbistan’da 4,0 büyüklüğünde deprem

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verdiği bilgiye göre, Kahramanmaraş Elbistan ilçesinde 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saat 09.18’de meydana gelen depremin derinliği 14 kilometre olarak ölçüldü.