Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Safranbolu Belediyesi Asfalta ara vermiyor

Safranbolu Yayın: 28.08.2017 06:36
Safranbolu Belediyesi Asfalta ara vermiyor

Asfalt çalışmalarını yoğunlaştıran Safranbolu Belediyesi Barış Mahallesinin ardından Esantepe Mahallesinde çalışmalara başladı.

Asfalt sezonu öncesi 50 bin ton hedef belirleyen Safranbolu Belediyesi bu hedefe ulaşmak, Safranbolu’da asfaltlanmamış yok bırakmamak için çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, “Fen İşleri Müdürlüğümüz ve Asfalt şantiye Amirliğimiz ekipleri çalışmalarına büyük bir özveri ile devam ediyor. Safranbolu bir Dünya Miras Kenti. Bizlerde bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız her zaman söylediğimiz gibi bu güzel kente hizmetin en iyisini sunmak. Gelecek nesillere daha yaşanılır bir kent bırakmak” dedi.

Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise, Esentepe Mahallesindeki çalışmanın bir an evvel tamamlanıp ihtiyaç duyulan diğer mahalle, cadde ve sokaklarda çalışmalara devam edileceği bildirildi.

 

Paylaş:

Mesajınızı gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boluspor Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı

Spor Yayın: 16.07.2024 20:52
İhlas Haber Ajansı

Teknik direktör arayışında olan Trendyol 1. Lig ekiplerinden Boluspor, son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile anlaşmaya vardı.

Geçtiğimiz gün yapılan olağanüstü kongrede tekrar kulüp başkanlığına seçilen Savaş Abak ve yönetim kurulu, ilk olarak teknik adam sorununu çözüme kavuşturdu. Son olarak Tuzlaspor’da görev yapan Bekir İrtegün ile kırmızı-beyazlı ekip anlaşmaya vardı. 40 yaşındaki teknik adamla, bir araya gelen Bolusporlu yöneticiler, Bekir İrtegün ile anlaşma sağladı. Genç teknik adam, kariyerinde toplamda 371 karşılaşmada görev aldı.

Paylaş: