Karabük’te şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği arabanın çarptığı refüje çıkması nedeniyle meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Kaza, Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı Balıklarkayası mevkiinde meydana geldi.
Safranbolu’dan Karabük istikametine seyreden Ali Kocakaya yönetimindeki 78 ASS 654 plakalı araba, şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktı.
Kazada şoför ve eşi Münevver Kocakaya yaralandı.
Çevredeki vatandaşların yardımıyla araçtan çıkarılan Kocakaya çifti için 112 Acil Davet Merkezi’nden yardım istendi.
İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Olay yerine gelen 112 Acil Yardım grupları yaralıları ambulansla Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırdı. Tedavi altına alınan çiftin sıhhat durumlarının âlâ olduğu öğrenildi.