Karabük Haber Postası Karabük Haber Postası

Özel güvenlik görevlilerine KAAN projesi anlatıldı

Zonguldak Yayın: 25.09.2023 08:12
İhlas Haber Ajansı
Özel güvenlik görevlilerine KAAN projesi anlatıldı

Zonguldak’ta özel güvenlik görevlilerine KAAN projesi eğitimi verildi.

Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’nda vazifeli polis başmüfettişleri tarafından 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde KAAN Projesi çerçevesinde Gençlik Spor Vilayet Müdürlüğüne Bağlı KYK Yurtlarında Misyon Yapan Özel Güvenlik Görevlilerine Zonguldak Vilayet Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından eğitim düzenlendi. Eğitimler Polis Başmüfettişi Üzeyir Taşdelen, Polis Başmüfettişi Muzaffer Demir tarafından verildi. Vilayet Gençlik Spor Müdürlüğü ile koordineli olarak vilayet merkezi ve ilçelerde KYK Yurtlarında misyonlu 207 özel güvenlik vazifelisi ve 2 özel güvenlik amirine eğitim verildi.

Eğitimin ikinci kısmında “İl Güvenlik Sunumları” çerçevesinde tüm iştirakçilere Terörle Gayret, Narkotik Cürümlerle Çaba ve Asayiş Şube Müdürlükleri tarafından bilgilendirme sunumları yapıldı.

Görüş Bildir

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Manşet Yayın: 21.02.2024 14:45
MHP İl Başkanı Gedikoğlu’ndan Liste Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu, “MHP’nin İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi listelerini temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulduk” dedi.

Başkan Gedikoğlu yaptığı açıklamada; “Kıymetli Hemşerilerim, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Sayın Belediye Başkanımız Rafet Vergili Beyefendi ile birlikte Karabük’ümüze hizmet etmek için her biri birbirinden kıymetli çalışma arkadaşlarımız ile görüşerek Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi Adayı olacak arkadaşlarımızı belirledik.

Yapılacak olan seçimlerde bulunduğu her sırasındaki çalışma arkadaşımız kendi alanında gerekli kabiliyetlere sahip ve Memleketimize hizmet etme noktasında temsil kabiliyeti çok yüksek olan arkadaşlarımızdan oluşturulmuştur.

Biz Karabük’ümüze hizmet noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmak için gece durmadan gündüz yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Takdir Değerli Hemşehrilerimizindir. Karabük’ümüze hayırlı olsun” dedi. (Ramazan Öztürk)